Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Styczeń » Poszukiwany właściciel psa

Poszukiwany właściciel psa

2017-01-10 13:14:18

Na terenie skrzyżowania wsi Boża Wola i Jeżówka od jakiegoś czasu błąka się pies. Prawdopodobnie uciekł on właścicielowi w okolicach Sylwestra/Nowego Roku. Czworonóg czeka na swojego pana, w przypadku, gdy właściciel psa się nie odnajdzie to zwierzę zostanie oddane do schroniska. Informacje w sprawie psa można uzyskać w Straży Miejskiej w Wolbromiu pod nr tel. 32 70 65 302 lub 662 298 296. Zdjęcia czworonoga poniżej.