Kwiecień 2016

Czwartek, 21 kwietnia 2016 10:31

Ruszył konkurs Działaj Lokalnie IX 2016! Złóż wniosek i zyskaj nawet do 6 tysięcy złotych!

Chcesz zmienić swoją małą ojczyznę na lepsze?Masz pomysł na działania, a nie wiesz skąd pozyskać środki finansowe? Czy może chcesz zorganizować coś atrakcyjnego dla swojej społeczności? 20 kwietnia 2016 roku ruszyła IX edycja Działaj Lokalnie w Ośrodku Działaj Lokalnie w Kluczach, masz więc wyjątkową okazję do zrealizowania swojego pomysłu. Nie czekaj! Sięgnij po grant i zrealizuj działania dla swojej społeczności!

Środa, 20 kwietnia 2016 09:11

Nagrody burmistrza w konkursie matematycznym „DEXTER”2016

Burmistrz MiG Wolbrom Adam Zielnik wraz z dyrektorem Zespołu Szkół (Pod Lasem) Waldemarem Smoterem wręczyli dyplomy i upominki ośmiu najlepszym uczniom z gminy Wolbrom, uczestniczącym w gminnym etapie XIII Edycji Powiatowego Konkursu Matematycznego „Dexter” odbywającym się 7 kwietnia w Zespole Szkół Pod Lasem 1 w Wolbromiu.

Wtorek, 19 kwietnia 2016 14:38

12 ton darmowej żywności trafiło na stoły mieszkańców gminy

Blisko 12 ton darmowej żywności trafiło do osób znajdujących w trudnej sytuacji materialnej z terenu gminy Wolbrom i gmin sąsiednich. Z pomocy objętego patronatem przez burmistrza Adama Zielnika Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 -2020, skorzystało w styczniu i lutym około 1100 osób. Tyle samo osób skorzysta pod koniec kwietnia i początkiem maja br. kiedy przybędą kolejne transporty żywności dystrybuowanej przez Federację Polskich Banków Żywności – Bank Żywności w Krakowie.

Wtorek, 19 kwietnia 2016 14:22

Tablety dla radnych to kolejne oszczędności

Mniejsze zużycie papieru, zmniejszenie kosztów druku, powielania i dystrybucji materiałów związanych z przygotowaniem jednorazowych materiałów dla radnych rady miejskiej oraz sprawniejszy i szybszy przepływ informacji - to główne powody, dla których burmistrz Wolbromia Adam Zielnik zdecydował się na zakup tabletów dla 21 radnych. Urządzenia dla radnych oraz dodatkowo burmistrza, skarbnika, sekretarza i obsługi rady kosztowały 16,2 tys. zł.

Poniedziałek, 18 kwietnia 2016 13:49

Czy w Wolbromiu powstanie podwórko NIVEA?

Gmina Wolbrom przystąpiła do konkursu „Podwórko NIVEA”, w którym można wygrać wyjątkowe rodzinne miejsce zabaw. Jako lokalizację wskazany został teren parku przy ul Krakowskiej. Będzie to miejsce ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców. Zgłoszona lokalizacja placu zabaw spełniła wszystkie kryteria regulaminu konkursu i została już wprowadzona do systemu organizatora, dzięki czemu widnieje już na oficjalnej stronie Konkursu ,,Podwórko NIVEA” – www.nivea.pl.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|