Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2016 » Kwiecień » Czy w Wolbromiu powstanie podwórko NIVEA?

Czy w Wolbromiu powstanie podwórko NIVEA?

2016-04-18 13:49:12

Gmina Wolbrom przystąpiła do konkursu „Podwórko NIVEA”, w którym można wygrać wyjątkowe rodzinne miejsce zabaw. Jako lokalizację wskazany został teren parku przy ul Krakowskiej. Będzie to miejsce ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców. Zgłoszona lokalizacja placu zabaw spełniła wszystkie kryteria regulaminu konkursu i została już wprowadzona do systemu organizatora, dzięki czemu widnieje już na oficjalnej stronie Konkursu ,,Podwórko NIVEA” – www.nivea.pl.

To czy podwórko Nivea powstanie właśnie w Wolbromiu zależy tylko od mieszkańców i jej sympatyków, a dokładniej rzecz ujmując od głosowania internetowego. Aby tak się stało nieodzowna jest aktywność internautów poprzez elektroniczne głosowanie. Im więcej głosów oddamy na naszą lokalizację tym większa szansa na znalezienie się w gronie 40 miejsc, w których firma Nivea wybuduje nowoczesne place zabaw dla dzieci.

Zachęcam Państwa do wspierania naszej lokalizacji, która weźmie udział w ogólnopolskim głosowaniu internautów. Głosowanie odbywać się będzie w dwóch etapach. Od 5 maja do 2 czerwca 2016r. mogą Państwo oddawać głosy na naszą lokalizację za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko2016, w wyniku którego wyłonione zostanie 20 lokalizacji z największą liczbą głosów. Jeśli na tym etapie nie uda się być w wygranej 20-stce to mamy jeszcze szansę, gdyż w dniach od 3 do 30 czerwca 2016r. odbędzie się druga tura głosowania, w wyniku którego wyłonionych zostanie kolejnych 20 lokalizacji.
Codziennie będzie można oddać jeden głos na zasadach określonych w Regulaminie głosowania w Konkursie „Podwórko NIVEA” dostępny na stronie www.nivea.pl/podworko2016. Chcąc, aby plac zabaw powstał w Wolbromiu musimy zebrać jak największą ilość głosów. W związku z tym bardzo prosimy o wsparcie naszej inicjatywy, a  przede wszystkim naszych najmłodszych mieszkańców i oddawanie jak największej ilości głosów.
Zachęcam wszystkich do aktywnego oddawania głosów. Razem zrobimy więcej!

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom
Adam Zielnik

***
W ubiegłorocznej akcji „Podwórko Nivea” więzło udział 1117 gmin i spółdzielni mieszkaniowych z całej Polski. O tym, gdzie powstało 40 nowych placów zabaw zdecydowali mieszkańcy w głosowaniu. „Podwórka Nivea” to projekt, w którym do wygrania są wyjątkowe, retro-nowoczesne place zabaw. Powodzenie gmin i spółdzielni mieszkaniowych w konkursie zależało wyłącznie od zaangażowania i mobilizacji mieszkańców.
Mieszkańcy miejscowości w całej Polsce z ochotą angażowali się w sprawie nowych placów zabaw, nagrywali filmy, motywowali się na portalach społecznościowych, a nawet organizowali miejskie marsze na rzecz rodzinnych miejsc zabaw. To właśnie siła lokalnych społeczności zdecydowała o tym, kto wygra. W głosowaniu oddano ok. 18 mln głosów.
Pamiętaj od 5 maja codziennie oddawaj głos na Plac Zabaw w wolbromskim parku na stronie www.nivea.pl/podworko2016, w zakładce Twoja Lokalizacja. Poproś o to samo znajomych. Być może dzięki Wam Podwórko NIVEA powstanie właśnie w naszej Gminie.

JAK GŁOSOWAĆ?
1. znajdujemy na liście: Wolbrom
2. potem klikamy "głosuj"
3. wyskakuje okienko informujące o konieczności podania adresu e-mail
4. następnie na e-mail dostaniemy informację o oddanym głosie i musimy kliknąć link aktywizacyjny, aby nasz głos był ważny!!!
(jeśli nie otrzymamy informacji na skrzynkę odbiorczą o oddanym głosie należy sprawdzić SPAM tam na pewno będzie e-mail z linkiem aktywizacyjnym, na który należy kliknąć, aby potwierdzić swój głos)
5. głosujmy i informujmy znajomych

Prosimy o wsparcie. Codziennie każdy ma możliwość oddania jednego głosu z jednego adresu e-mail, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę. Zachęcamy do głosowania całe rodziny.

Aktualna ocena: 3,7 (Ocen: 6)