Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2016 » Kwiecień » Nagrody burmistrza w konkursie matematycznym „DEXTER”2016

Nagrody burmistrza w konkursie matematycznym „DEXTER”2016

2016-04-20 09:11:01

Burmistrz MiG Wolbrom Adam Zielnik wraz z dyrektorem Zespołu Szkół (Pod Lasem) Waldemarem Smoterem wręczyli dyplomy i upominki ośmiu najlepszym uczniom z gminy Wolbrom, uczestniczącym w gminnym etapie XIII Edycji Powiatowego Konkursu Matematycznego „Dexter” odbywającym się 7 kwietnia w Zespole Szkół Pod Lasem 1 w Wolbromiu.

W tegorocznym konkursie brało udział 24 uczniów klas trzecich z 8 szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa nr 1 w Wolbromiu, Szkoła Podstawowa w Kąpielach Wielkich, Szkoła Podstawowa w Łobzowie, Zespół Szkół w Dłużcu, Zespół Szkół w Gołaczewach, Zespół Szkół w Zarzeczu, Zespół Szkół w Wierzchowisku oraz Zespół Szkół w Wolbromiu. Do III etapu XIII Edycji Powiatowego Konkursu Matematycznego DEXTER  po weryfikacji prac w Olkuszu, zakwalifikowało się aż  ośmiu nagrodzonych przez burmistrza uczniów:

Klaudia Furman (ZS w Wolbromiu, opiekun pani Maria Szczygieł)
 i Dawid Pałka (ZS w Zarzeczu, opiekun Pani Stanisława Nocoń) za zajęcie I miejsce ex aequo.
Julia Hryciuk (ZS w Wolbromiu, opiekun Maria Szczygieł)
 i Wojciech Januszek (ZS w Zarzeczu, opiekun Pani Stanisława Nocoń) za zajęcie II miejsce ex aequo.
Jan Żaczkowski (ZS Dłużec, opiekun Pani Anna Nawrot) za zajęcie III miejsce
Mikołaj Wiśniowski (ZS Gołaczewy, opiekun Pani Katarzyna Ziarnik)
i Jan Żurek (ZS Gołaczewy, opiekun Pani Katarzyna Ziarnik) za zajęcie IV miejsce ex aequo
oraz Kamil Maciora (ZS Wierzchowisko, opiekun Pani Anna Milejska)