Lipiec 2014

Piątek, 04 lipca 2014 13:51

Spędzaj wakacje z DK

DK w Wolbromiu zaprasza dzieci i młodzież do uczestniczenia w zajęciach, grach i zabawach zorganizowanych na czas wakacji. Przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji i z pewnością każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Szczegóły na załączonym plakacie. Zapraszamy!

Piątek, 04 lipca 2014 12:06

Nowe przystanki z myślą o podróżnych

Kolejna dobra wiadomość dla pasażerów komunikacji publicznej. W ubiegłym tygodniu przy drodze wojewódzkiej 783 Wolbrom – Miechów zakończono montaż czterech nowych przystanków. Pasażerowie nie będą musieli już moknąć, czekając na środek transportu.

Czwartek, 03 lipca 2014 08:03

Sukcesy recytatorskie ucznia ZS w Gołaczewach

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 sprzyja podsumowaniu pracy szkoły i sukcesów jej wychowanków. Uczniem, który wyróżnił się najwyższymi wynikami w konkursach recytatorskich jest Oskar Barczyk z I klasy gimnazjum ZS w Gołaczewach.

Środa, 02 lipca 2014 12:31

Zaproszenie na konferencję

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom, Partner Porozumienia zawartego pomiędzy Gminą Olkusz, Miastem Bukowno, Gminą Bolesław, Powiatem Olkuskim oraz Gminą Wolbrom serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na konferencję zamykającą realizację projektu pn. „Diagnoza społecznego zapotrzebowania na usługi publiczne jako instrument rozwoju ponadlokalnego”, w czasie której przedstawione i omówione zostaną wyniki z przeprowadzonych badań w obszarach poddanych diagnozie.

Środa, 02 lipca 2014 12:25

Dni Wolbromia na sportowo

Dni Wolbromia to nie tylko koncerty i uciechy pod Domem Kultury. Obchodom towarzyszyło także wiele imprez sportowych, w których główną nagrodą był Puchar Burmistrza Jana Łaksy. W ramach tegorocznego święta miasta odbyły się: zawody wędkarskie, turniej siatkówki, turniej tenisa ziemnego i turnieje piłkarskie z udziałem najmłodszych piłkarzy naszej gminy oraz gości z zaprzyjaźnionych klubów.