Czerwiec 2017

Środa, 21 czerwca 2017 09:22

Konkurs dla OSP prowadzony przez ARIMR

Przedmiotem konkursu jest krótki film promocyjny lub reklamowy ujęty w formie multimedialnej, trwający minimalnie 60 a maksymalnie 120 sekund o tematyce tytułowej konkursu, czyli „Bezpieczna zabawa i praca na wsi podczas wakacji”.

Środa, 21 czerwca 2017 08:56

Ogłoszenie o konkursie

Postępując zgodnie z § 1 ust. 1 i 4 rozporządzenia MEN z dnia 8 kwietnia 2010 r. w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznej szkoły lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej (Dz. U. Nr 60, poz. 373, z późn. zm.) Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom informuje o ogłoszeniu konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Wierzchowisku.

Środa, 21 czerwca 2017 08:44

Najnowsze zmiany w ustawie o ochronie przyrody związane z wycinką drzew

17 czerwca 2017 r. weszły w życie przepisy nowelizujące ustawę o ochronie przyrody, które zaostrzają prawo dotyczące usuwania drzew z terenów nieruchomości stanowiących własność osób fizycznych.

Poniedziałek, 19 czerwca 2017 23:01

Zgłoś swój ogród do konkursu "NAJPIĘKNIEJSZY OGRÓD W GMINIE WOLBROM 2017"

Jesteś właścicielem pięknego ogrodu? Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom wspólnie z firmą Ogrodnictwo Domaniewice zaprasza Cię do wzięcia udziału w konkursie „Najpiękniejszy ogród w gminie Wolbrom 2016”. Na właścicieli najpiękniejszych ogrodów czekają atrakcyjne nagrody.

Poniedziałek, 19 czerwca 2017 21:14

Zielone Szkoły przy wsparciu WFOŚiGW w Krakowie

Dzięki wsparciu finansowemu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie zostało zrealizowane zadanie pn.: „Profilaktyka zdrowotna w ramach Zielonej Szkoły dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych z terenu Gminy Wolbrom”. Z zadania skorzystało 91 uczniów ze szkół podstawowych i 21 uczniów gimnazjum z Gminy Wolbrom.