Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij X
Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Luty » Nasze szkoły w programie "Szkolny Klub Sportowy"
Wyszukiwarka

Aktualności

Poleć znajomemu
Twoja wiadomość (kliknij tutaj):

Nasze szkoły w programie "Szkolny Klub Sportowy"

2017-02-02 12:33:45

Gmina Wolbrom weźmie udział w Programie „Szkolny Klub Sportowy” Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży. Operatorem wojewódzkim programu jest Małopolski Szkolny Związek Sportowy. Projekt polega na organizacji i prowadzeniu systematycznych pozalekcyjnych zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży 2 razy w tygodniu po 60 minut dla każdej grupy w okresie od 16.01.2017 r. do 30.06.2017r.

Nauczyciel wychowania fizycznego, prowadzący te zajęcia, będzie otrzymywał wynagrodzenie z MSiT. W szkołach prowadzonych przez Gminę Wolbrom zorganizowanych  zostanie ogółem 16 grup, po 15-20 uczniów w każdej grupie.
Program ma na celu umożliwienie podejmowania aktywności fizycznej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela uczącego wychowania fizycznego w danej szkole. Przeznaczony jest przede wszystkim dla dzieci i młodzieży rzadziej podejmujących aktywność fizyczną, nieobjętych innymi formami, np. treningami w klubach sportowych. 
Gmina Wolbrom dofinansuje Projekt w kwocie łącznej: 4 000,00 zł, całkowity koszt Projektu: 44 800,00zł. Zajęcia w ramach SKS będą trwać  od 23.01.2017 r. do 15.12.2017r.
Uczniowie nie ponoszą żadnych kosztów uczestnictwa w zajęciach. Szkoły biorące udział w projekcie otrzymają  drobny sprzęt sportowy dla każdej grupy ćwiczebnej. 

Oceń nasze strony

Aktualna ocena: 0 (Ocen: 0)

Sesja rady miejskiej

Relacja Sesji Rady Miejskiej online

Wydarzenia

Kategoria

Dodaj wydarzenie

Newsletter

Newsletter

Aby otrzymywać najnowsze aktualności, wpisz poniżej swój adres e-mail:Losowy film

DK wolbrom
Wymiana kotłów węglowych 1
Wymiana kotłów węglowych 2
Warta
zostań żołnierzem LGD WFOS Kraków modernizacja szkół Basen Mapa Zagrożeń strefa budowa kanalizacji budowa kanalizacji wolbrom EkopartnerzyWolbrom.pl na Facebooku