Środa, 21 grudnia 2016 00:15

Anita Lipnicka już w styczniu w Domu Kultury w Wolbromiu

Już 14.01.2017 o godz. 18:00 czeka nas niezwykłe wydarzenie - Koncert Anity Lipnickiej z największymi hitami artystki Będzie świątecznie, sentymentalnie i przebojowo. A „niektóre piosenki same proszą się na ten świat. Przychodzą i męczą człowieka, dopóki ich nie nagra.”

Wtorek, 20 grudnia 2016 10:46

Laureaci konkursu historyczno – literacko – plastycznego – korespondencja z Gimnazjum nr 4

„…dziś też funkcjonuje patriotyzm, choć przejawia się w inny sposób. W naszych czasach umiłowaniem ojczyzny można określić na przykład aktywny udział w życiu lokalnej społeczności(...) Nasz patriotyzm to praca na rzecz kraju, duma z symboli narodowych, z polskich tradycji i kultury. To znajomość historii, a poza granicami państwa podkreślanie swojego pochodzenia, ale też poczucie europejskiej wspólnoty.”

Wtorek, 20 grudnia 2016 08:28

Powołanie komisji konkursowej

Komisja konkursowa powołana do przeprowadzenia otwartego konkursu ofert na:

Poniedziałek, 19 grudnia 2016 11:31

Patrycja Pałka laureatką konkursu recytatorskiego – korespondencja z Gimnazjum nr 4

Finał X Powiatowego Konkursu Muzyczno - Recytatorskiego organizowanego z okazji Jubileuszu 100-lecia istnienia szkoły pod patronatem Starosty Powiatu Olkuskiego odbył się 30 listopada 2016 roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Olkuszu. Tegoroczny repertuar utrzymany był w klimacie optymistycznego, pełnego humoru spojrzenia w przyszłość, miał pokazywać urodę świata w poezji i w piosence, a mottem przewodnim były słowa piosenki "Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy".

Poniedziałek, 19 grudnia 2016 10:19

Jak rozliczyć dochody z pracy za granicą? PIT za 2016 rok – bezpłatne szkolenie w US Olkusz

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu zaprasza na bezpłatne szkolenie 20 GRUDNIA 2016 r. godz. 10:00. Miejsce szkolenia: Urząd Skarbowy w Olkuszu ul. Budowlanych 2 – sala obsługi (parter). Temat szkolenia: Jak rozliczyć dochody z pracy za granicą? PIT za 2016 rok.