Wtorek, 13 grudnia 2016 10:47

SPADKI I DAROWIZNY. WYMAGANIA FORMALNE, PODATKI I TERMINY – zaproszenie na bezpłatne szkolenie w US Olkusz

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu zaprasza na bezpłatne szkolenie 15 GRUDNIA 2016 r. godz. 10:00. Miejsce szkolenia: Urząd Skarbowy w Olkuszu ul. Budowlanych 2 – sala obsługi (parter). Temat szkolenia: Spadki i darowizny. Wymagania formalne, podatki i terminy.

Wtorek, 13 grudnia 2016 09:30

KRUS informuje

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Krakowie uprzejmie informuje, że składka na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie w I kwartale 2017 r. nadal stanowić będzie kwotę 42,00 zł miesięcznie za każdą osobę podlegającą temu ubezpieczeniu. Osoby objęte wyżej wymienionym ubezpieczeniem na wniosek w ograniczonym zakresie opłacają miesięcznie 1/3 pełnej składki tj. 14,00 zł.

Poniedziałek, 12 grudnia 2016 16:34

Zaproszenie na SPOTKANIE WIGILIJNE

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się 19. grudnia 2016 r. w Domu Kultury o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy!

Poniedziałek, 12 grudnia 2016 15:01

Konkurs recytatorski klas I- III - korespondencja

8 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół Pod Lasem w Wolbromiu po raz 15 odbyły się gminne eliminacje Powiatowego Konkursu Recytatorskiego przeznaczonego dla klas I- III, którego organizatorkami były panie: Barbara Wróbel i Magdalena Grelewicz. Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień twórczych, doskonalenie umiejętności recytatorskich, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci.

Poniedziałek, 12 grudnia 2016 15:00

Wypłata stypendium

Informujemy, iż wypłata świadczeń pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów - stypendium odbywać się będzie od dnia 13 grudnia 2016 r. (tj. wtorek) w kasie Urzędu Miasta i Gminy Wolbrom po uprzednim złożeniu faktur w pokoju nr 220.