Piątek, 16 grudnia 2016 12:05

Serdeczne gratulacje dla Oliwii i Filipa

W piątek 16. grudnia 2016 Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik zaprosił do Urzędu uczniów gimnazjum w Dłużcu: Oliwię Bryzik z klasy III a oraz Filipa Nowaka z klasy II a, wraz z dyrektorem Krzysztofem Szczepankiewiczem oraz nauczycielką Urszulą Latacz, aby osobiście złożyć im gratulacje za zdobycie dwóch III miejsc w X Powiatowym Konkursie Muzyczno – Recytatorskim pod hasłem „Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”.

Piątek, 16 grudnia 2016 08:41

Zakończenie działalności gospodarczej – remanent likwidacyjny, VAT-Z – zaproszenie na bezpłatne szkolenie w US Olkusz

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu zaprasza na bezpłatne szkolenie 19 GRUDNIA 2016 r. godz. 10:00. Miejsce szkolenia: Urząd Skarbowy w Olkuszu ul. Budowlanych 2 – pokój 105. Temat szkolenia: zakończenie działalności gospodarczej – remanent likwidacyjny, VAT-Z.

Czwartek, 15 grudnia 2016 11:31

Cel akcji: „Weź paragon ze sobą”. Narodowa Loteria Paragonowa – zaproszenie na bezpłatne szkolenie w US Olkusz

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu zaprasza na bezpłatne szkolenie 16 GRUDNIA 2016 r. godz. 10:00. Miejsce szkolenia: Urząd Skarbowy w Olkuszu ul. Budowlanych 2 – pokój 406 (IV piętro). Temat szkolenia: Cel akcji: „Weź paragon ze sobą”. Narodowa Loteria Paragonowa.

Środa, 14 grudnia 2016 13:18

Przedświąteczne życzenia dla byłych pracowników

Jak co roku w okresie przedświątecznym odbyło się okolicznościowe spotkanie byłych pracowników samorządowych. Przy wspólnym stole zasiedli emerytowani pracownicy urzędu, którzy pomimo odejścia na zasłużony odpoczynek, zawsze są miłymi gośćmi w dawnej pracy.

Wtorek, 13 grudnia 2016 12:16

Wybrano nowe władze Koła PZW nr 88 w Wolbromiu

Podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego, członkowie Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 88 w Wolbromiu dokonali zmiany składu zarządu oraz jego prezesa. Miejsce dotychczasowego, zasłużonego dla rozwoju Koła prezesa Czesława Mazura, zajął Przemysław Dudek. W podziękowaniu za wieloletnie (dwunastoletnie)przewodniczenie Kołu Czesław Mazur został uhonorowany pamiątkową statuetką, ponadto jednomyślnie wybrany na Honorowego Prezesa Koła.