Środa, 28 grudnia 2016 14:40

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora placówek szkolnych

Postępując zgodnie z § 1 ust. 1 i 4 rozporządzenia MEN z dnia 8 kwietnia 2010 r. w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznej szkoły lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej (Dz. U. Nr 60, poz. 373, z późn. zm.) Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom informuje o ogłoszeniu konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora placówek szkolnych:

Środa, 28 grudnia 2016 09:55

Finał VII Edycji Konkursu ODBLASKOWA SZKOŁA – SP w Dłużcu najlepsza w gminie Wolbrom

13 grudnia 2016 roku o godz. 18.00 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom VII Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”. W konkursie uczestniczyła również Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu, która ostatecznie zajęła 75 miejsce zdobywając 825 punktów. Jest to naszym zdaniem bardzo duży sukces zważając na fakt, że do konkursu zgłoszono 405 małopolskich szkół.

Środa, 28 grudnia 2016 09:30

Projekt BO JAK NIE WY, TO KTO?

Rozpoczęła się rekrutacja do projektu „BO JAK NIE WY, TO KTO?”, która prowadzona będzie na terenie Małopolski Zachodniej (powiaty: olkuski, oświęcimski, chrzanowski i wadowicki) w sposób ciągły aż do zakwalifikowania planowanej liczby uczestników, nie dłużej jednak niż do 31 października 2017 roku.

Wtorek, 27 grudnia 2016 10:25

Wielka, większa i NAJWIĘKSZA mikołajkowa przygoda – korespondencja z ZSP Kąpiele Wielkie

6 grudnia tego roku, uczniowie naszej szkoły otrzymali nietypowy prezent mikołajowy. Autobus, którym podróżowali, okazał się nietypowym wehikułem. Choć wyglądał jak zawsze, był on połączeniem „wehikułu czasu” z „pojazdem międzyświatowym” oraz „transporterem świadomości”.

Piątek, 23 grudnia 2016 15:26

„Christmas domino”/ „Weihnachtsdomino"- Międzyszkolny Konkurs Plastyczno- Językowy - korespondencja

Kolędy, program artystyczny i świąteczna atmosfera towarzyszyła uroczystości, która odbyła się 21 grudnia 2016r. w Zespole Szkół w Dłużcu. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadził społeczność szkolną oraz zaproszonych nauczycieli i uczniów z innych placówek montaż słowno-muzyczny, przedstawiający wymowę symboliki Świąt Bożego Narodzenia, przygotowany przez panią Barbarę Rolkę.