Poniedziałek, 05 grudnia 2016 21:24

Nagrody burmistrza dla wolbromskich judoczek

Niespełna przed miesiącem judoczki UKS Wolbrom zajęły III miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików, dziś, za odniesiony sukces, nasza brązowa drużyna w składzie: Anna Kaleta, Natalia Kozłowska, Marta Kuraś, Anna Paś, Oliwia Socha, Aleksandra Szatan, Anna Szatan, Nikola Szlachta, Paulina Szlachta i Małgorzata Tracz została nagrodzona przez burmistrza Adama Zielnika. Dodatkową okazją do wyróżnienia było zdobycie indywidualnie przez Oliwię brązowego medal na Mistrzostwach Polski Młodzików.

Poniedziałek, 05 grudnia 2016 13:34

Przygarnij psa na Święta

Sympatyczny, łagodnie usposobiony piesek szuka pana. Obecnie przebywa w domu prywatnym w miejscowości Wierzchowisko. Właściciela psa lub osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt ze Strażą Miejską w Wolbromiu pod numerem tel. 32 70 65 302 lub 662 298 296. Poniżej prezentujemy zdjęcie psiaka.

Poniedziałek, 05 grudnia 2016 10:10

Prywatny najem w 2017 r. - zaproszenie na szkolenie w US Olkusz

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu zaprasza na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 07 GRUDNIA 2016 r. godz. 10:00. Miejsce szkolenia: Urząd Skarbowy w Olkuszu ul. Budowlanych 2 – pokój 102. Temat szkolenia: Prywatny najem w 2017 r.

Piątek, 02 grudnia 2016 20:02

Uwaga, konsultacje z pozyskiwania funduszy europejskich odbędą się w innym terminie

Wszystkich zainteresowanych konsultacjami z tematyki pozyskiwania dotacji z funduszy europejskich, które miały się odbyć w poniedziałek 5. grudnia 2016 roku, uprzejmie powiadamiamy, że z uwagi na chorobę wykładowcy spotkanie konsultacyjne nie odbędzie się. Spotkanie konsultacyjne organizowane pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz Urzędu Miasta i Gminy Wolbrom odbędzie się w innym terminie. Przepraszamy.

Czwartek, 01 grudnia 2016 07:27

Ulga na złe długi – zaproszenie na szkolenie w US Olkusz

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu zaprasza na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 05 grudnia 2016 r. godz. 10:00. Miejsce szkolenia: Urząd Skarbowy w Olkuszu ul. Budowlanych 2 – pokój 101. Temat szkolenia: art. 89a i 89b ustawy VAT – tzw. ulga na złe długi.