Listopad 2015

Czwartek, 05 listopada 2015 13:27

Burmistrz zaprasza na konsultacje społeczne

Burmistrz MiG Wolbrom informuje, że Gmina Wolbrom przystąpiła do opracowania Strategii Rozwoju Gminy na lata 2016-2025 oraz do opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji na lata 2016-2020. 10 listopada 2015 r. (wtorek) o godz. 16:00 w DK Wolbrom odbędzie się spotkanie konsultacyjne, na które zapraszamy mieszkańców, gorąco zachęcając do udziału w pracach nad tworzeniem tych dokumentów.

Czwartek, 05 listopada 2015 12:40

Widoczny przedszkolak = bezpieczny przedszkolak

Za nami jedne z ostatnich zajęć Straży Miejskiej z maluchami z lokalnych szkół i przedszkoli. Elementy odblaskowe dla małych słuchaczy podarowała firma Interkonekt, dostawca usług światłowodowych. Oto relacja nadesłana z przedszkola w Gołaczewach.

Czwartek, 05 listopada 2015 12:17

Wolbromscy pszczelarze uczą dzieci

Zanim pszczoły na dobre zostały zamknięte w ulach i przygotowane do zimy wolbromscy pszczelarze Walerian Ciepał i Wiesław Majda odwiedzili dwa razy nowy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łobzowie, gdzie przeprowadzili lekcje pokazowe o życiu tych pożytecznych owadów dla uczniów podstawówki i przedszkolaków.

Czwartek, 05 listopada 2015 11:47

Uwaga - zamknięta droga!

Informujemy, że w związku z planowanym na najbliższą sobotę 7 listopada asfaltowaniem części ul. Pod Lasem na odcinku od Łukasińskiego do szkoły droga będzie w tym dniu zamknięta dla ruchu. Wykonawca remontu przeprasza za utrudnienia

Środa, 04 listopada 2015 14:22

Dziękujemy w imieniu właściciela

Miło nam donieść, że dzięki zaangażowaniu internautów - naszych czytelników udało się odnaleźć poszukiwanego od soboty psa. W imieniu właścicieli składamy serdeczne podziękowania za zainteresowanie i pomoc. Pies zdrowy i cały odpoczywa w domu po niefortunnej przygodzie. Wiedzieliśmy, że na wolbromian można liczyć!