Listopad 2015

Środa, 04 listopada 2015 13:29

FTT poszukuje pracownika

FTT Wolbrom S.A. poszukuje pracownika na stanowisko „Specjalisty ds. procesu”. Szczegóły ogłoszenia poniżej:

Wtorek, 03 listopada 2015 14:16

Zaproszenie do wspólnego świętowania

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom zaprasza do udziału w tradycyjnych obchodach rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Szczegóły na załączonych plakatach. Zachęcamy też do uczczenia święta narodowego poprzez wywieszenie biało-czerwonych flag.

Wtorek, 03 listopada 2015 08:12

Liczymy na dwie schetynówki

Z ostatnim dniem października zakończył się nabór wniosków na budowę(rozbudowę)/ przebudowę/ remont dróg lokalnych na 2016 r. w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019 – następcę wcześniejszych schetynówek. Wśród złożonych do Wojewody wniosków są dwa, dotyczące dróg na terenie Gminy Wolbrom.

Wtorek, 03 listopada 2015 07:05

Nowy zakład od nowego roku

W czwartek, 29 października Rada Miejska w Wolbromiu zadecydowała o połączeniu dwóch wolbromskich zakładów budżetowych tj. WZWiK oraz MZGKiM. Nowa jednostka, która powstanie w wyniku tego procesu będzie funkcjonować pod nazwą Wolbromski Zakład Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolbromiu od 1 stycznia 2016r. Inicjatorem projektu jest burmistrz Adam Zielnik, który zamierza w ten sposób zracjonalizować potencjał obu zakładów, przy okazji uzyskując oszczędności.

Poniedziałek, 02 listopada 2015 16:16

Z październikowej sesji RM

Październikowa sesja Rady Miejskiej w Wolbromiu przebiegła bardzo sprawnie i praktycznie bez żadnej dyskusji. Radni opierając się na dostarczonych materiałach oraz informacjach przedstawionych przez burmistrza na komisjach praktycznie jednomyślnie (z dwoma wyjątkami) podjęli objęte porządkiem obrad uchwały. Teksty projektów uchwał od października wystawiane są przed każdą sesją do BIP i może się z nimi zapoznać każdy zainteresowany.