Listopad 2015

Piątek, 27 listopada 2015 09:04

Podatki lokalne na rok 2016 uchwalone

Rada Miejska w Wolbromiu na wczorajszej sesji ustaliła stawki podatków lokalnych, jakie będą obowiązywały od nowego roku. Część stawek pozostaje na niezmienionym poziomie, a część ulegnie obniżce. Wszystkie stawki podatków lokalnych i uchwały przyjmujące wzory formularzy podatkowych zostały przyjęte przez radnych jednomyślnie i bez dyskusji.

Piątek, 27 listopada 2015 07:55

Trzeba wybrać nowego radnego

Rada Miejska w Wolbromiu od 26 listopada pracuje w okrojonym 20-osobowym składzie. Reprezentujący Załęże i Domaniewice radny Leszek Sikora zrezygnował ze sprawowania mandatu. W odręcznie napisanym uzasadnieniu, skierowanym do przewodniczącego rady Dariusza Gorgonia radny stwierdził, że „rezygnuje z przyczyn osobistych”.

Piątek, 27 listopada 2015 07:43

Uwaga zmiana organizacji ruchu!

Informujemy, że w związku z kolejnymi pracami na tegorocznej „schetynówce” w sobotę 28 listopada br. nieczynna dla ruchu będzie ul. Norwida. Na czas prowadzonych prac kierowcy będą mogli korzystać w obu kierunkach z ul. Pod Lasem. Prosimy o szczególną uwagę w jej okolicy i przestrzeganie oznakowania.

Środa, 25 listopada 2015 13:24

Program współpracy Gminy Wolbrom z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego

Protokół z konsultacji projektu „Programu współpracy Gminy Wolbrom z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego” na rok 2016.

Środa, 25 listopada 2015 13:23

Zmiana terminu szkolenia

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wolbromiu zaprasza do udziału w zajęciach poświęconych treningowi umiejętności wychowawczych. Zajęcia odbędą się 26 listopada w godz. 9-13 w siedzibie MOPS przy ul. Skalskiej 20 (wcześniej spotkanie planowano na 27 listopada).