Listopad 2015

Poniedziałek, 09 listopada 2015 14:12

TRI Poland poszukuje pracownika

TRI (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Wolbromiu, wchodząca w skład japońskiej grupy producentów części samochodowych Tokai Rubber Industries Ltd. poszukuje Kandydata na stanowisko: Młodszy Inżynier Procesu/Technolog. Szczegóły ogłoszenia w załączeniu:

Poniedziałek, 09 listopada 2015 14:00

Oferta realizacji zadania publicznego

Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 19a Ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 roku publikujemy ofertę realizacji zadania publicznego, która wpłynęła do UMiG Wolbrom w dniu 06.11.2015 roku na "Organizację zajęć z akrobatyki dla dzieci i młodzieży".

Poniedziałek, 09 listopada 2015 11:32

Precyzują się plany wobec oczyszczalni

W ciągu ostatnich dni wiele działo się wokół sprawy modernizacji wolbromskiej oczyszczalni i planów dotyczących gospodarki wodno-ściekowej gminy Wolbrom w najbliższej i nieco dalszej przyszłości. Naukowcy z Politechniki Krakowskiej ukończyli bowiem zlecone przez burmistrza opracowanie koncepcji dotyczących dalszego postępowania w zakresie modernizacji oczyszczalni i gospodarki ściekami z naszego terenu. Równocześnie trwają zabiegi o pozyskanie środków zewnętrznych na realizacje zadania.

Piątek, 06 listopada 2015 14:57

Uniwersytet Dziecięcy w Wolbromiu zaprasza

Jeszcze w tym roku dzieci w wieku 6-12 lat będą mogły rozpocząć niezwykłą przygodę ze światem nauki w ramach uruchamianego Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu. Jest to nowy projekt edukacyjny realizowany wspólnie przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Urząd Miasta i Gminy Wolbrom pod honorowym patronatem Burmistrza Adama Zielnika.

Piątek, 06 listopada 2015 12:54

Zabezpiecz na zimę instalację wodociągową

Wystąpienie w ostatnich dniach ujemnych temperatur i opadów śniegu, przypomina nam o nieuniknionym nadejściu zimy. Jest to ostatni moment aby podjąć kroki w celu zabezpieczenia instalacji wod-kan przed zamarznięciem. Poprzez proste działania możemy uniknąć kłopotliwych sytuacji oraz dodatkowych kosztów.