Kwiecień 2014

Czwartek, 24 kwietnia 2014 14:33

Zaczipuj bezpłatnie swojego psa

Zwierzęta często się gubią. 90% z nich nigdy nie wraca do domu. Gmina Wolbrom przystąpiła do programu, dzięki któremu właściciele psów za darmo będą mogli zaczipować swojego pupila i zgłosić jego dane do międzynarodowej bazy danych. We współpracy z działającymi w Wolbromiu lecznicami zwierząt, bez ponoszenia kosztów już w maju każdy właściciel psa będzie mógł założyć zwierzęciu czip, dzięki któremu łatwo będzie rozpoznać zagubionego czworonoga i pomóc mu wrócić do domu.

Czwartek, 24 kwietnia 2014 11:11

Zapraszamy na mecz

AP Przebój Wolbrom zaprasza wszystkich sympatyków piłki nożnej na spotkanie ze Słomniczanką Słomniki, które odbędzie się w sobotę 26. kwietnia 2014 o godz. 15.00 na stadionie przy ul. Leśnej 2. Jednocześnie informujemy, iż zaplanowany na 27. kwietnia mecz B klasy, który miały rozegrać w Łobzowie ŁLKS „Jura” II Łobzów i AP Przebój Wolbrom na wniosek gospodarzy został odwołany przez Podokręg Piłki Nożnej w Olkuszu.

Czwartek, 24 kwietnia 2014 08:58

Czas na lepsze brzmienie!

Era szybkiego rozwoju cyfryzacji sprawiła, że wyposażenie DK w Wolbromiu staje się coraz bardziej nowoczesne. Diametralne zmiany przyciągają coraz więcej osób, które chętnie korzystają z nowych możliwości placówki. Tym razem, dzięki kolejnemu wsparciu finansowemu życzliwych partnerów DK sala widowiskowa placówki została wyposażona w nowoczesny system nagłaśniający.

Czwartek, 24 kwietnia 2014 08:13

Śpiewające przedszkolaki - korespondencja z PP1

6-latki z Przedszkola im. Misia Uszatka w Wolbromiu wzięły udział w VIII Powiatowym Festiwalu Kultury Dziecięcej dla przedszkolaków „O pluszowego Misia”, który odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie w dniach 7 – 9 kwietnia br. W ramach festiwalu przeprowadzono konkursy: plastyczny, recytatorski i piosenki, w których wzięło udział przeszło 400 dzieci z 21 przedszkoli powiatu olkuskiego. W konkursie piosenki wystąpiło aż 90 dzieci z 18 placówek, w tym 42 w kategorii sześciolatków.

Piątek, 18 kwietnia 2014 12:45

E- SYSTEM poszukuje pracownika

Firmy E-SYSTEM Marcin Ficek w Wolbromiu poszukuje pracownika na stanowisko: specjalista do spraw reklamy i PR.