Luty 2014

Wtorek, 18 lutego 2014 13:39

Ogłoszenie o konkursie

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom ogłasza otwarty konkurs ofert na zlecenie w 2014 r. realizacji zadania publicznego organizacjom pozarządowym oraz podmiotom wymienionym w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

Poniedziałek, 17 lutego 2014 14:49

Ferie z przesłaniem

W dniach od 10 do 12 lutego Warsztat Terapii Zajęciowej w Lgocie Wolbromskiej, działający w strukturze Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wolbromiu, w ramach dni otwartych zorganizował kolejną akcję „ Ferie w warsztacie”, skierowaną do dzieci i młodzieży ze społeczności lokalnej. Podobnego typu inicjatywy obejmujące ferie zimowe i wakacyjne odbywały się już w poprzednich latach i cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych.

Piątek, 14 lutego 2014 13:50

Będzie remont Gościńca w Dłużcu

Wojewoda Małopolski ogłosił listę promes na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Gmina Wolbrom otrzymała 40 tys. zł na naprawę drogi gminnej K120623 zwanej „Gościńcem” w Dłużcu. Uroczyste wręczanie promes zaplanowano na najbliższy wtorek.

Piątek, 14 lutego 2014 11:55

Naczelnik poszukiwany

W związku z rezygnacją z pracy w Urzędzie Miasta i Gminy w Wolbromiu dotychczasowego naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia Zbysława Owczarskiego został ogłoszony konkurs na to stanowisko.

Piątek, 14 lutego 2014 11:47

Kolejna szansa na bezpłatny kurs komputerowy

Fundacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu wraz z Centrum Wdrożeniowo – Szkoleniowym „INKOM” zapraszają do udziału w projekcie: „Bezpłatne szkolenia komputerowe w Małopolsce”. Szkolenia ECDL Start i Core skierowane są do 160 osób wyłącznie w wieku od 50 do 64 lat z wykształceniem co najwyżej średnim, zamieszkujących na obszarach wiejskich i/lub w miastach do 50 tys. mieszkańców województwa małopolskiego.