Luty 2014

Wtorek, 11 lutego 2014 14:17

TRI Poland poszukuje kandydata na staż

TRI (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Wolbromiu, wchodząca w skład japońskiej grupy producentów części samochodowych Tokai Rubber Industries Ltd. poszukuje Kandydata na stanowisko: Stażysty w Dziale Kontroli Jakości. Szczegóły ogłoszenia w załączeniu:

Wtorek, 11 lutego 2014 12:07

Niezbędnik dla poszkodowanych pacjentów

W styczniu tego roku minęły 2 lata od wejścia w życie przepisów umożliwiających dochodzenie odszkodowania i zadośćuczynienia w przypadku zdarzeń medycznych. Jednak wiele wniosków, składanych do wojewódzkich komisji ds. orzekania o zdarzeniach medycznych nie spełnia wymogów formalnych. Dlatego Biuro Rzecznika Praw Pacjenta opracowało "Niezbędnik dla wnioskodawców", skierowany do osób ubiegających się o odszkodowanie i zadośćuczynienie przed komisjami.

Wtorek, 11 lutego 2014 09:58

Bezpłatne kursy komputerowe

Persona Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy w Inowrocławiu zaprasza do bezpłatnego udziału w szkoleniach ECDL Start w ramach projektu: „Z komputerem na TY – kursy ECDL podnoszące kwalifikacje, wiedzę i umiejętności obsługi komputera wśród mieszkańców województwa małopolskiego”. Szkolenia skierowane są do 190 osób w wieku 50-64 l. z wykształceniem max średnim, zamieszkałych w wybranych powiatach Małopolski, w tym w powiecie olkuskim.

Piątek, 07 lutego 2014 07:30

Transporter dla Agnus Dei na finiszu

3 dni zostały do końca akcji „Transporter dla Agnus Dei”. Projekt zostanie ufundowany jeśli do 18:00 10. lutego 2014 otrzyma co najmniej 15000 zł wsparcia. Jest wielka szansa na powodzenie – brakuje już tylko niespełna 1500 zł! Grupa liczy na wielką mobilizację swoich sprzymierzeńców. Marzenie jest w zasięgu ręki!

Czwartek, 06 lutego 2014 12:22

Nowy, stary wóz bojowy dla OSP w Gołaczewach

W ramach podniesienia poziomu bezpieczeństwa pożarowego Gminy Wolbrom kolejna jednostka OSP wzbogaciła się o samochód gaśniczy. Tym razem nowy, choć używany wóz strażacki trafił do jednostki w Gołaczewach, która od lat może poszczycić się największą ilością wyjazdów do akcji pożarniczych czy ratunkowych. Prężnie działająca jednostka, która nie należy do KSRG sprowadziła niedawno średni wóz bojowy STAR 266, pozyskany z likwidowanej jednostki straży pożarnej w zakładach papierniczych w Kluczach.