Piątek, 18 czerwca 2021 20:51

Dyplom Honorowy z Kulą Doskonałości dla Burmistrza Adama Zielnika

Podczas obchodów Jubileuszu 25-lecia Koła PSONI w Wolbromiu połączonych z otwarciem budynku Centrum Wsparcia i Terapii Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin w Kluczach, Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik został uhonorowany Dyplomem Honorowym oraz Kulą Doskonałości. Wyróżnienia zostały przyznane za szczególne zrozumienie i wspieranie inicjatyw oraz współpracę z PSONI Koło w Wolbromiu, a także za znaczącą pomoc w rozwiązywaniu problemów osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Czwartek, 17 czerwca 2021 14:43

Ostrzeżenie meteorologiczne - UPAŁ

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu, na podstawie komunikatu Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, wydaje ostrzeżenie drugiego stopnia przed upałami.

Wtorek, 15 czerwca 2021 15:09

II CZĘŚĆ OBCHODÓW JUBILEUSZU 25-LECIA KOŁA PSONI W WOLBROMIU I OTWARCIA PLACÓWKI CENTRUM WSPARCIA I TERAPII OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I ICH RODZIN W KLUCZACH

PSONI Koło w Wolbromiu obchodzi 25 rocznicę istnienia, jednak ze względu na panującą pandemię Covid-19 uroczystości jubileuszowe podzielone zostały na 3 części. Pierwsza odbyła się 28 maja, druga 11 czerwca. Uroczystość była również połączona z otwarciem budynku Centrum Wsparcia i Terapii Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin w Kluczach.

Poniedziałek, 14 czerwca 2021 08:30

Ogłoszenie Grupy Anonimowych Alkoholików "Pokora"

Grupa anonimowych alkoholików "Pokora" wznawia spotkania. Spotykamy się w każdą sobotę o godz. 16.00 w salce przy kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Wolbromiu (przy basenie), wejście z boku kościoła. Jeśli masz problem, nie wiesz jak sobie poradzić z nadmiernym piciem alkoholu lub w twojej rodzinie ktoś nadużywa alkoholu - przyjdź do nas, posłuchaj, porozmawiaj!

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|