Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Czerwiec » Ogłoszenie Grupy Anonimowych Alkoholików "Pokora"

Ogłoszenie Grupy Anonimowych Alkoholików "Pokora"

2021-06-14 08:30:39

Grupa anonimowych alkoholików "Pokora" wznawia spotkania. Spotykamy się w każdą sobotę o godz. 16.00 w salce przy kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Wolbromiu (przy basenie), wejście z boku kościoła. Jeśli masz problem, nie wiesz jak sobie poradzić z nadmiernym piciem alkoholu lub w twojej rodzinie ktoś nadużywa alkoholu - przyjdź do nas, posłuchaj, porozmawiaj!

Możesz skontaktować się z Grupą AA ”Pokora” także internetowo, pod adresem e-mail: pokorawolbrom@wp.pl. Na spotkania zapraszamy wszystkich którzy nadużywają alkoholu lub narkotyków, a także ich rodziny.