Poniedziałek, 14 czerwca 2021 08:17

POMOC ŻYWNOŚCIOWA – WYDAWANIE PACZEK

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wolbromiu informuje , że będą wydawane paczki żywnościowe dla osób zakwalifikowanych do otrzymania pomocy w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Niedziela, 13 czerwca 2021 11:59

Turniej Dzikich Drużyn w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

- Ruch na świeżym powietrzu zwiększa i pogłębia wentylację płuc, pobudzając tym samym procesy przemiany materii. Wzrasta też poziom endorfin, dzięki którym stajemy się szczęśliwsi. To także wspaniała alternatywa dla biernego spędzania czasu przed telewizorem czy komputerem. Wy, już teraz wygraliście ten turniej, bo oderwaliście się od komputerów! - zgodnie powitali młodych sportowców, organizatorzy Turnieju Dzikich Drużyn w piłce nożnej o Puchar Prezesa Wolbromskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Sobota, 12 czerwca 2021 11:33

Ostrzeżenie meteorologiczne: Burze z gradem

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu, na podstawie komunikatu Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, wydaje ostrzeżenie pierwszego stopnia. 12.06.2021 r. od godz. 14:00 do godz. 23:00 dnia na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się burze, którym miejscami będą towarzyszyć ulewne opady deszczu do 35 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h. Lokalnie możliwy grad. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawisk 80%.

Piątek, 11 czerwca 2021 21:17

II Mistrzostwa Miasta Wolbrom w Judo Dzieci

6 czerwca pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adama Zielnika, w hali ZS-P na os. Łokietka odbyły się po raz drugi Mistrzostwa Miasta Wolbrom w Judo Dzieci. W udanych zawodach udział wzięło aż 140 zawodniczek i zawodników z kraju i zagranicy. Obok gospodarzy z UKEMI JUDO WOLBROM w zawodach uczestniczyli reprezentanci 8 klubów:

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|