Lipiec 2021

Środa, 11 sierpnia 2021 18:14

Kwalifikacja wojskowa w 2021 roku

Zgodnie z Obwieszczeniem Wojewody Małopolskiego z dnia 26 lipca 2021 r. w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2021 r. informujemy, że kwalifikację wojskową dla osób podlegających obowiązkowi stawiennictwa, zameldowanych na pobyt stały lub na pobyt czasowy powyżej trzech miesięcy na terenie miasta i gminy Wolbrom, przeprowadzi Powiatowa Komisja Lekarska w Olkuszu w dniach:

Piątek, 30 lipca 2021 20:26

Rzym zdobyty! Dziś sztafeta biegnąca z Bagdadu przez Wolbrom do Rzymu w ramach projektu "Przegoń raka dla dzieciaka" dotarła do celu

Uczestnicy-biegacze charytatywnej akcji po dotarciu do celu ok. godz. 18.00 podsumowali swój wyczyn: biegnąc w 1 kraju w ciągu 7 dni, pokonali 900 km, zatrzymując się w 8 miastach leżących w 5 województwach, doznali niezliczonej ilości wspomnień. Z tym niezwykłym zmaganiem zmierzyło się 7 biegaczy z całej Polski. Trasa przebiegała z miejscowości Bagdad do Rzymu przez: Skulsk, Zduńską Wolę, Włoszczowę, Wolbrom, Kluczbork i Gizałki.

Piątek, 30 lipca 2021 16:32

Olkuscy policjanci apelują o ostrożność przy dokonywaniu transakcji w Internecie!

Oszuści szukają każdego sposobu, by osiągnąć swój cel i szybko się wzbogacić. Wykorzystują fakt, że w pandemii chętniej i częściej robimy zakupy przez Internet. Dlatego policjanci apelują o ostrożność. W Sieci bardzo łatwo można się stać ofiarą oszustwa, nie tylko jako kupujący ale i sprzedający. Wystarczy tylko kliknąć link kierujący do opłaty a z konta znikną oszczędności.

Piątek, 30 lipca 2021 14:38

Przedłużenie terminu składania ofert na zapytanie ofertowe - Remont dachu w budynku WTZ w Lgocie Wolbromskiej

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wolbromiu ogłosiło zapytanie ofertowe na remont dachu w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Lgocie Wolbromskiej, przedłużając termin składania ofert do 5 sierpnia 2021 r.

|<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|