Środa, 23 czerwca 2021 11:07

Starostwo Powiatowe w Olkuszu zaprasza na bezpłatne szczepienia ochronne przeciwko meningokokom!

Gmina Wolbrom przypomina, iż przy współpracy z Powiatem Olkuskim rokrocznie kontynuowana jest realizacja „Programu profilaktycznych szczepień ochronnych przeciwko meningokokom”. Program szczepień realizowany jest od maja do listopada 2021 r. i skierowany do dzieci:

Środa, 23 czerwca 2021 08:37

23 czerwca- Dzień Ojca

.

Poniedziałek, 21 czerwca 2021 12:43

Nadleśniczy Nadleśnictwa Olkusz zaprasza na debaty ws. nowego planu urządzenia lasu

Nadleśniczy Nadleśnictwa Olkusz informuje iż w dniach 23, 24, 25 czerwca odbędą się otwarte debaty terenowe poświęcone nowym zamierzeniom gospodarczym Nadlwesnictwa związanym z lasami w bliskim sąsiedztwie obszarów zamieszkałych.

Poniedziałek, 21 czerwca 2021 11:24

Adam Zielnik uhonorowany brązowym "Medalem za Zasługi dla Policji"

9 czerwca br. na placu apelowym Oddziału Prewencji Policji w Krakowie odbyła się uroczystość, podczas której zostały wręczone medale za zasługi dla Policji, oraz akty mianowania na pierwszy stopień oficerski w małopolskim garnizonie. Miło nam poinformować, iż wśród uhonorowanych „Medalami za Zasługi dla Policji”, brązowym medalem w uznaniu dotychczasowej współpracy z małopolską Policją, został odznaczony Burmistrz Wolbromia Adam Zielnik.

Niedziela, 20 czerwca 2021 16:11

Szukasz pracy? Nie masz doświadczenia? Opłacimy szkolenie zawodowe wybrane przez Ciebie i pomożemy bezpłatnie znaleźć wymarzoną pracę!

Weź udział w projekcie „Proaktywni z POWER-em!” W Krakowie ruszył nabór do IV edycji projektu „Proaktywni z POWER-em!”, stanowiącego wsparcie dla osób młodych do 29 roku życia. Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROKATYWNI rozpoczęła rekrutację uczestników spośród mieszkańców Krakowa oraz powiatu krakowskiego, wielickiego, proszowickiego, olkuskiego, miechowskiego, myślenickiego. Spotkania rekrutacyjne będą się odbywać w Krakowie.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|