Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Czerwiec » Dyplom Honorowy z Kulą Doskonałości dla Burmistrza Adama Zielnika

Dyplom Honorowy z Kulą Doskonałości dla Burmistrza Adama Zielnika

2021-06-18 20:51:20

Podczas obchodów Jubileuszu 25-lecia Koła PSONI w Wolbromiu połączonych z otwarciem budynku Centrum Wsparcia i Terapii Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin w Kluczach, Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik został uhonorowany Dyplomem Honorowym oraz Kulą Doskonałości. Wyróżnienia zostały przyznane za szczególne zrozumienie i wspieranie inicjatyw oraz współpracę z PSONI Koło w Wolbromiu, a także za znaczącą pomoc w rozwiązywaniu problemów osób z niepełnosprawnością intelektualną.

- Składam serdeczne gratulacje dla wszystkich ludzi dobrej woli zaangażowanych przez tyle lat w to wspaniałe przedsięwzięcie. Dziękuję za zaproszenie oraz wyróżnienie. To dla mnie bardzo dużo znaczy. Jedną z miar człowieczeństwa jest to, jak traktujemy słabszych od siebie, tych którzy sami nie potrafią się obronić. Wy ten egzamin zdaliście celująco z plusem – podkreślił Adam Zielnik.

Z okazji wyjątkowego jubileuszu oraz otwarcia nowej, jakże potrzebnej placówki, Burmistrz Wolbromia przekazał okolicznościowe tablo oraz okazały bukiet kwiatów z dołączonymi gratulacjami i najlepszymi życzeniami na ręce Przewodniczącej Zarządu Koła PSONI w Wolbromiu – Urszuli Marcinkowskiej.

Foto: PSONI Wolbrom