Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Czerwiec » Szukasz pracy? Nie masz doświadczenia? Opłacimy szkolenie zawodowe wybrane przez Ciebie i pomożemy

Szukasz pracy? Nie masz doświadczenia? Opłacimy szkolenie zawodowe wybrane przez Ciebie i pomożemy bezpłatnie znaleźć wymarzoną pracę!

2021-06-20 16:11:18

Weź udział w projekcie „Proaktywni z POWER-em!” W Krakowie ruszył nabór do IV edycji projektu „Proaktywni z POWER-em!”, stanowiącego wsparcie dla osób młodych do 29 roku życia. Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROKATYWNI rozpoczęła rekrutację uczestników spośród mieszkańców Krakowa oraz powiatu krakowskiego, wielickiego, proszowickiego, olkuskiego, miechowskiego, myślenickiego. Spotkania rekrutacyjne będą się odbywać w Krakowie.

Udział w projekcie „Proaktywni z POWER-em!” jest całkowicie BEZPŁATNY.

Celem projektu jest indywidualna i kompleksowa aktywizacja zawodowo – edukacyjna osób młodych do 29 roku życia biernych zawodowo w tym w szczególności z kat. NEET,  imigrantów i reemigrantów, uczących się lub pracujących na terenie miasta Krakowa.

Czytaj więcej (kliknij)