Marzec 2020

Środa, 11 marca 2020 21:57

KOMUNIKAT Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom

Szanowni Państwo, w związku z występującym na terenie Polski zagrożeniem zarażenia koronawirusem oraz decyzją Premiera RP o zamknięciu placówek oświatowych, kin, domów kultury i ograniczeniu zgromadzeń, uprzejmie upraszam Mieszkańców.

Środa, 11 marca 2020 12:42

Pilne! Zajęcia w szkołach odwołane z powodu zagrożenia koronawirusem!

Decyzją Rządu RP od dnia 12.03.2020 r. zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkołach i placówkach oświatowych zostają ZAWIESZONE! W dniach 12-13.03.2020 r. szkoły zapewniają dla uczniów zajęcia opiekuńcze. Zaleca się, aby dzieci, które mogą pozostać w domu nie przychodziły na zajęcia w dniach 12-13.03.2020 r. W dniach od 16 marca, do 25 marca, z powodu zagrożenia koronawirusem, wszystkie placówki oświatowe podległe Gminie WOLBROM będą nieczynne!

Środa, 11 marca 2020 12:32

11 marca Dzień Sołtysa - najlepsze życzenia od Burmistrza i Przewodniczącego Rady

Z okazji Ogólopolskiego Dnia Sołtysa, wszystkim Sołtysom i Sołtyskom oraz Radom Sołeckim z Gminy Wolbrom składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, sukcesów i satysfakcji w pracy na rzecz społeczności lokalnej, dobrej współpracy i porozumienia, a także powodzenia i wytrwałości w pełnieniu powierzonej funkcji.

Wtorek, 10 marca 2020 14:59

Apel Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Wolbrom! W trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, spotęgowane wystąpieniem koronawirusa w Polsce, apeluję o przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny. W związku z nową sytuacją, pragnę przekazać kilka najważniejszych informacji na temat zasad zachowania chroniących przed zarażeniem się koronawirusem.

Poniedziałek, 09 marca 2020 17:52

Uwaga. Dni otwarte PP2 ODWOŁANE!

Ogłoszenie Przedszkola Publicznego nr 2 w Wolbromiu. W trosce o dobro dzieci, „Dni otwarte”, które były zaplanowane na 10-11 marca w Przedszkolu Publicznym nr2 zostają odwołane. Przepraszamy i zapraszamy w późniejszym terminie.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|