Marzec 2020

Piątek, 13 marca 2020 12:44

E-usługa zamiast wizyty w urzędzie skarbowym

KOMUNIKAT NACZELNIKA URZĘDU SKARBOWEGO W OLKUSZU

Piątek, 13 marca 2020 10:01

Uwaga na silny wiatr

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu ostrzega przed silnym wiatrem! Dziś 13. marca od godz.14.00 do godz. 00:00 14. marca może wystąpić silny wiatr o średniej prędkości 35-45 km/h, w porywach do 80 km/h. Stopień zagrożenia 1.

Czwartek, 12 marca 2020 14:45

ZARZĄDZENIE WOJEWODY MAŁOPOLSKIEGO z dnia 11 marca 2020 r.

w sprawie zawieszenia organizowania imprez artystycznych i rozrywkowych na terenie województwa małopolskiego

Czwartek, 12 marca 2020 13:59

Uroczystość Dnia Kobiet w łobzowskim Centrum Turystyki i Rekreacji

Dzień 8 marca to kobiece święto. Są życzenia, kwiaty, upominki… O miłym święcie naszych Pań co roku pamięta Burmistrz Wolbromia Adam Zielnik, który wspólnie z Przewodniczącym Rady Miejskiej Bartłomiejem Żurkiem był organizatorem kolejnego uroczystego spotkania. Dostojna uroczystość na cześć Pań z wolbromskiej gminy odbyła tym razem w Łobzowie, w sali oddanego w kwietniu ub.r. Centrum Turystyki i Rekreacji.

Czwartek, 12 marca 2020 13:37

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW: Zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, odpadów wielkogabarytowych oraz zużytych opon Marzec 2020 r.

Osoby zainteresowane przekazaniem w/w odpadów, proszone są o ich wystawienie na chodnikach, poboczach dróg przy własnych posesjach, a mieszkańcy bloków przy kontenerach na odpady w poszczególnych dniach określonych w załączonym harmonogramie do godziny 8.00.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|