Marzec 2020

Wtorek, 31 marca 2020 07:10

E-usługi w informacji przestrzennej Gminy Wolbrom

Wydział Geodezji Kartografii Katastru i Gospodarki Nieruchomościami informuje, że w wyniku realizacji projektu pn. „E-usługi w informacji przestrzennej Gminy Wolbrom” została uruchomiała e–usługa pozwalająca na pozyskiwanie informacji z bazy danych ewidencji gruntów i budynków (egib) oraz państwowego zasobu geodezyjnego kartograficznego (PZGiK).

Poniedziałek, 30 marca 2020 15:15

Uwaga, stypendia dla najzdolniejszych uczniów i studentów

W dniach od 5 marca 2020 - 3 kwietnia 2020 trwa nabór do kolejnej edycji Regionalnego Programu Stypendialnego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i finansowanego ze środków własnych budżetu Województwa Małopolskiego dla uczniów i studentów szczególnie uzdolnionych.

Poniedziałek, 30 marca 2020 13:39

Informacja

UWAGA – POTWIERDZANIE WOLI PRZYJĘCIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA, ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH ZORGANIZOWANYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH ORAZ KLAS PIERWSZYCH W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Poniedziałek, 30 marca 2020 11:03

Zmiany w organizacji badań ankietowych

Szanowni Państwo, W trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, informuję, że ankieterzy statystyczni Urzędu Statystycznego w Krakowie nie odwiedzają mieszkań wylosowanych do badań ankietowych do odwołania. Badania ankietowe są realizowane przez pracowników statystyki publicznej wyłącznie telefonicznie.

Poniedziałek, 30 marca 2020 10:55

ARiMR: Po dopłaty sięgnij z domu

Mimo trudności związanych z pandemią koronawirusa, małopolscy rolnicy najlepiej w kraju radzą sobie z wnioskowaniem o dopłaty za 2020 rok.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|