Marzec 2020

Poniedziałek, 16 marca 2020 13:05

Komunikat dotyczący zmian w zakresie nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu olkuskiego w związku z zagrożeniem związanym z COVID-19

W celu przeciwdziałania zagrożeniom związanym z COVID-19, o których mowa w art. 1 i 2 ustawy z dnia 2 marca 2020r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz. 374), Starosta Olkuski informuje, że od dnia 17 marca 2020 roku do odwołania nieodpłatne porady prawne będą udzielane wyłącznie telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Niedziela, 15 marca 2020 23:36

Komunikat Burmistrza MiG Wolbrom w sprawie zmiany godzin pracy Urzędu i ograniczenia zakresu świadczonych usług

Dziś w 15 marca, w godzinach wieczornych Burmistrz Wolbromia Adam Zielnik, zwołał specjalną naradę dotyczącą bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy. Podczas narady Burmistrz podjął decyzję o wprowadzeniu ograniczenia działalności Urzędu Miasta i Gminy i zmiany godzin urzędowania. Tym samym, od dnia 16 marca, aż do odwołania, Urząd będzie czynny dla interesantów w dni robocze, w godz. od 9.00 do 12.00. Będzie można załatwić sprawy najbardziej niezbędne dla naszego codziennego funkcjonowania.

Sobota, 14 marca 2020 12:59

Wprowadzono stan zagrożenia epidemicznego

W piątek wieczorem 13 marca Premier RP ogłosił wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego. Wprowadzone zostały ograniczenia:

Piątek, 13 marca 2020 18:13

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom informuje o wstrzymaniu kwalifikacji wojskowej

W związku z pandemią koronawirusa, z dniem 16 marca 2020 r. wstrzymana zostaje kwalifikacja wojskowa. Wobec powyższego osoby, które otrzymały wezwania do stawienia się do kwalifikacji wojskowej w okresie od 16 marca br. do 30 kwietnia br. NIE MAJĄ już tego obowiązku. Wezwania te tracą ważność.

Piątek, 13 marca 2020 16:59

Do Urzędu tylko jednym wejściem

Mieszkańcy Miasta i Gminy Wolbrom! Informujemy, że kierując się względami profilaktycznymi od 16 marca 2020 r. do odwołania wejście do budynku urzędu będzie czynne jedynie od strony Rynku. Wejścia od ulicy Krakowskiej i ulicy Górnej będą zamknięte. Wszystkich wchodzących do urzędu, przed udaniem się do pomieszczeń biurowych, prosimy o dezynfekcję rąk. Mydło ze środkiem dezynfekującym znajduje się w toalecie przy kasie.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|