Listopad 2020

Poniedziałek, 02 listopada 2020 11:41

ES SYSTEM K prowadzi rekrutację na 3 stanowiska: elektryk urządzeń chłodniczych, monter urządzeń chłodniczych oraz operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC

Firma ES SYSTEM K jest wiodącym producentem mebli chłodniczych, zapewnia efektowną ekspozycję i świeżość produktów w sklepie. Produkujemy urządzenia chłodnicze, z których korzysta obecnie ludność z ponad 50 krajów na świecie. Nasz zespół liczy blisko 500 osób, którym oferujemy bezpieczne i stabilne miejsca pracy z perspektywą rozwoju zawodowego

Poniedziałek, 02 listopada 2020 09:15

Informacja o akcji charytatywnej zapoczątkowanej przez serwis edukacyjny www.dyktanda.pl

Z okazji zbliżającej się rocznicy odzyskania Niepodległości serwis edukacyjny www.dyktanda.pl organizuje I Ogólnopolskie Dyktando na Święto Niepodległości, które odbędzie się w najbezpieczniejszy obecnie sposób, czyli wyłącznie przez Internet. Ideą tego wydarzenia jest pokazanie dobrej znajomości języka polskiego, a co więcej, zebranie środków na cel charytatywny lub społeczny.

Poniedziałek, 02 listopada 2020 08:45

Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii. Ptasia grypa!

W związku z potwierdzonymi przypadkami wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) u drobiu na terenie zachodniej Rosji i Kazachstanu (region ten jest znanym szlakiem migracji dzikiego ptactwa wodnego do Europy, co sprzyja ryzyku wystąpienia nowych ognisk grypy ptaków) Powiatowy Lekarz Weterynarii w Olkuszu zawiadamia mieszkańców o konieczności zastosowania właściwej bioasekuracji w hodowlach przydomowych drobiu.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 >  >|