Listopad 2020

Środa, 18 listopada 2020 14:55

ZINPLAST Sp. z o.o. - poszukujemy Ciebie na staż

Jeżeli: Jesteś osobą bezrobotną Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe marketingu i handlu produktów technicznych Jesteś gotowa/gotowy realizować samodzielne projekty Praca biurowa nie jest Ci obca Masz lekkie pióro i lubisz media społecznościowe Cenisz sobie wysokie standardy etyczne Chcesz zmierzyć się z ciekawymi wyzwaniami

Wtorek, 17 listopada 2020 13:15

Firma FAGUMIT poszukuje pracowników

Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych „FAGUMIT” Sp. z o.o. Poszukuje pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER w Dziale Surowców i Półfabrykatów praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

Poniedziałek, 16 listopada 2020 11:27

Firma transportowa zatrudni kierowcę z kat C+E.

Tel. kontaktowy: 604 246 071

Poniedziałek, 16 listopada 2020 11:19

Gmina Wolbrom przyłączyła się do Programu "Wspieraj Seniora"

Program zakłada wspracie dla osób powyżej 70 roku życia, które ze względu na trudną sytuację epidemiczną pozostają w domu, polegające w szczególności na dostarczeniu zakupów obejmujących artykuły podstawowej potrzeby, w tym artykuły spożywcze, środki higieny osobistej.

Piątek, 13 listopada 2020 08:12

OGŁOSZENIE W SPRAWIE KONSULTACJI

Ogłoszenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu "Programu współpracy Gminy Wolbrom z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego" na 2021 rok.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|