Listopad 2020

Poniedziałek, 23 listopada 2020 19:27

Średni samochód ratowniczo-gaśniczy marki Iveco dla OSP Sulisławice

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik niejednokrotnie powtarzał, że życie ludzkie i bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Wolbrom są dla niego priorytetem. Dbałość o ten element życia publicznego przejawiał się przede wszystkim wsparciem finansowym dla różnych sił mundurowych. Złożona przez burmistrza pod koniec 2014 roku deklaracja o zakupie co roku nowego samochodu gaśniczego dla jednej jednostki OSP z terenu naszej gminy jest kontynuowana.

Poniedziałek, 23 listopada 2020 09:51

Protokół z konsultacji

Protokół z konsultacji projektu „Programu współpracy Gminy Wolbrom z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego” na rok 2021.

Piątek, 20 listopada 2020 14:09

Poznaliśmy wykonawcę rewitalizacji Orlika

Do końca bieżącego roku, funkcjonujący od dwunastu lat kompleks sportowy przy szkole na ul. Mariackiej tzw. Orlik przejdzie rewitalizację. 17 listopada zakończyło się postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „Rewitalizację kompleksu sportowego przy ul. Mariackiej 28 w Wolbromiu” przeprowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego. Wybrano najkorzystniejszą ofertę nr 1 złożoną przez Firmę TAMEX Obiekty Sportowe S.A. z Warszawy z ceną ofertową 598.459,44 zł brutto.

Piątek, 20 listopada 2020 13:14

Firma WOLMOT Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Elektromechanik

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych WOLMOT Sp. z o.o. z siedzibą w Wolbromiu jest renomowanym producentem gumowych i silikonowych węży kształtowanych. Już od blisko 30 lat wspólnie z naszą cenioną i wykwalifikowaną kadrą budujemy silną pozycję rynkową wśród krajowych i zagranicznych odbiorców, m.in. światowych producentów maszyn rolniczych i budowlanych.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|