Czerwiec 2018

Piątek, 08 czerwca 2018 10:30

Stypendia szkolne

Urząd Miasta i Gminy w Wolbromiu informuje, iż od dnia dzisiejszego jest wypłacana pomoc materialna dla uczniów - stypendium szkolne.

Czwartek, 07 czerwca 2018 11:42

Zgłoś swój ogród do konkursu "NAJPIĘKNIEJSZY OGRÓD W GMINIE WOLBROM 2018"

Jesteś właścicielem pięknego ogrodu? Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom wspólnie z firmą Ogrodnictwo Domaniewice zaprasza Cię do wzięcia udziału w konkursie „Najpiękniejszy ogród w gminie Wolbrom 2018”. Na właścicieli najpiękniejszych ogrodów czekają atrakcyjne nagrody.

Środa, 06 czerwca 2018 10:53

Konkurs recytatorski dla przedszkolaków "Owocowo- warzywne rozterki co lepsze jabłuszko, a może kartofelki"

Dnia 28.05.2018r w Zespole Szkół w Wolbromiu Przedszkolu Publicznym nr 2 odbyła się III edycja Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków . Tym razem tematem konkursu były owoce i warzywa w wierszach dla dzieci, a tytuł brzmiał: „Owocowo- warzywne rozterki co lepsze jabłuszko, a może kartofelki”.

Wtorek, 05 czerwca 2018 10:18

III Międzyszkolny Rajd Jaskiniowców

30 maja odbył się III Międzyszkolny Rajd Szlakiem Jaskiniowców zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Dłużcu pod patronatem pani Poseł Lidii Gądek oraz Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom pana Adama Zielnika, w którym uczestniczyło około 100 uczniów. Celem imprezy było poznawanie walorów turystycznych i przyrodniczych naszej „małej ojczyzny”, popularyzacja turystyki pieszej, promowanie aktywnego i zdrowego trybu życia oraz integracja młodzieży ze szkół naszej gminy.

Wtorek, 05 czerwca 2018 10:07

"Ważna jest pamięć, bo bez pamięci nie ma przyszłości…"

W dniu 18 maja 2018 r. w Nowym Sączu odbyło się uroczyste zakończenie Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii”.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|