Czerwiec 2018

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 11:32

Dzierżawa pod farmy fotowoltaiczne

ELECTRICOM ENGINEERING Sp. z o.o. poszukuje gruntów do budowy farm fotowoltaicznych.

Piątek, 15 czerwca 2018 21:07

Mali Mistrzowie Matematyki uhonorowani

7 czerwca 2018 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Wolbrom zostały wręczone nagrody laureatom XV edycji międzyszkolnego konkursu matematycznego „Mały Mistrz Matematyki”. Konkurs ten organizowany jest corocznie przez Szkołę Podstawową w Gołaczewach dla wszystkich uczniów klas I – III, którzy rywalizują ze sobą w trzech kategoriach wiekowych. W tym roku po raz pierwszy oprócz uczniów naszej gminy w konkursie wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Suchej.

Piątek, 15 czerwca 2018 20:36

Nagrody dla finalistów VI Gminnego Konkursu Języków Obcych

7 czerwca 2018r. w Urzędzie Miasta i Gminy Wolbromiu odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom VI Gminnego Konkursu Języków Obcych dla uczniów gimnazjów oraz klas VII szkół podstawowych gminy Wolbrom. Dyplomy i nagrody rzeczowe w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom, Pana Adama Zielnika, wręczyła Pani Dyrektor Miejskiego Ośrodka Obsługi Szkół Dorota Świerczek, wspólnie z Dyrektorem Zespołu Szkół w Gołaczewach Panem Robertem Kozłowskim.

Piątek, 15 czerwca 2018 08:07

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

Szkolenie dedykowane jest przedsiębiorcom z sektora mikro, małych i średnich firm, zainteresowanych pozyskaniem dotacji z Funduszy Europejskich na inwestycje w poprawę efektywności energetycznej przedsiębiorstwa, inwestycje w wytwarzanie energii ze źródeł odnawialnych oraz rozwój budownictwa pasywnego i energooszczędnego. Spotkanie odbędzie 20 czerwca b.r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie w godzinach 9-13.30.

Czwartek, 14 czerwca 2018 15:01

SumiRiko POLAND poszukuje kandydata na stanowisko: Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Co oferujemy:  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.  Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych, tj. wstęp na pływalnię, siłownię, klubu fitness, bilety na spektakle teatralne, kabarety oraz koncerty muzyczne.  Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.  Możliwość udziału w szkoleniach.  Nowoczesne zaplecze socjalne.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|