Czerwiec 2018

Piątek, 22 czerwca 2018 10:42

Twoje zdjęcie w Gazecie Krakowskiej

Podobnie jak w ubiegłym roku, Redakcja "Gazety Krakowskiej", której partneruje Urząd Miasta i Gminy Wolbrom, przygotowała dla wszystkich uczestników Dni Wolbromia wyjątkową niespodziankę. W sobotę, 23 czerwca, każdy, kto wpadnie do pawilonu letniej redakcji „GK” dostanie za darmo jedyną i niepowtarzalną pamiątkę z uczestnictwa w Dniach Wolbromia w postaci... pierwszej strony "Gazety Krakowskiej" z własnym zdjęciem na okładce. Zachęcamy i zapraszamy!

Piątek, 22 czerwca 2018 10:34

Zaproszenie na Dni Wolbromia 2018

W imieniu Burmistrza Adama Zielnika serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy i gości do uczestnictwa w tegorocznych obchodach Dni Wolbromia, które odbędą się w dniach 23-24 CZERWCA 2018r. Organizatorzy jak zwykle przygotowali szereg różnorodnych imprez kulturalnych i sportowych. Harmonogram Dni Wolbromia na dołączonym plakacie. Zapraszamy także do zapoznania się z zamieszonym poniżej „Regulaminem imprezy masowej”.

Czwartek, 21 czerwca 2018 13:46

ARMiR zaprasza na szkolenie

Biuro Powiatowe w Olkuszu oraz Małopolski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na szkolenie

Czwartek, 21 czerwca 2018 11:18

VI Festyn Rodzinny w Gołaczewach

Święto Rodziny to cykliczna impreza organizowana przez Dyrekcję, Radę Rodziców oraz Społeczność Szkolną Zespołu Szkół w Gołaczewach. Niedziela 10 czerwca br., na którą zaplanowana była tegoroczna impreza, powitała nas pięknym słońcem. Tradycyjnie jak w poprzednich latach, słoneczny dzień sprzyjał rozrywkom na świeżym powietrzu i wspólnej integracji.

Czwartek, 21 czerwca 2018 11:11

FTT Wolbrom S.A. zatrudni

Obecnie do naszego zakładu w Wolbromiu poszukujemy Kandydata na stanowisko: NATYKACZ Opis stanowiska: Wymagania: • Wykształcenie zawodowe-wskazane średnie, techniczne, • zdolności manualne, dobry refleks, • umiejętność pracy w zespole, • dobra organizacja pracy własnej, • komunikatywność, • mile widziane dodatkowe uprawnienia.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|