Czerwiec 2018

Środa, 13 czerwca 2018 19:29

SAVE ENERGY – SAVE THE WORLD Podsumowanie międzynarodowego projektu realizowanego w ramach programu ERASMUS PLUS w Zespole Szkół ul. Pod Lasem

Dwa lata temu Zespół Szkół w Wolbromiu ul. Pod Lasem przystąpił do międzynarodowego projektu pt. SAVE ENERGY – SAVE THE WORLD, organizowanego w ramach programu ERASMUS PLUS. Jest on współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, a na jego realizacje wszystkie szkoły partnerskie otrzymały w sumie 128 100,00 euro. Projekt rozpoczął się 5 września 2016 roku i zakończy 4 września 2018 roku. Przystąpiło do niego 6 szkół partnerskich z Bułgarii, Grecji, Rumunii, Włoch, Turcji i Polski.

Środa, 13 czerwca 2018 19:15

Akcja w Wolbromiu "Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą"

Upalna pogoda sprzyja wypoczynkowi nad wodą. Niestety coraz więcej słyszymy o tragicznych wypadkach. Dlatego, dbając o bezpieczeństwo osób wypoczywających nad wodą Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Chrzanowie i Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym prowadziła działania edukacyjno-informacyjne, których celem było zwrócenie szczególnej uwagi społecznej na zagrożenia jakie nieść może ze sobą rekreacja wodna.

Wtorek, 12 czerwca 2018 12:44

"Poezja jest więc po to…" Gminny Konkurs Recytatorski- Poezja Juliana Kornhausera

8 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu odbyła się druga edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego- Poezja Juliana Kornhausera. Jest to część przedsięwzięcia składającego się z trzech różnych konkursów, które swoim patronatem objął Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom pan Adam Zielnik oraz pan Jakub Kornhauser.

Piątek, 08 czerwca 2018 13:38

Oferta na realizację zadania publicznego

Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. publikujemy uproszczoną ofertę realizacji zadania publicznego, która wpłynęła do UMIG Wolbrom w dniu 5 czerwca 2018 r. na „Utrzymanie gotowości ratowniczej na terenie działania Śląskiego WOPR Oddziału Rejonowego w Olkuszu w obszarze Gminy Wolbrom.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|