Czerwiec 2018

Środa, 20 czerwca 2018 08:25

Uwaga! Braki w dostawie wody

Z powodu poważnej awarii na sieci wodociągowej w dniu 20.06.2018 r., do czasu jej usunięcia wystąpią przerwy w dostawach wody w miejscowościach: Dłużec, Lgota Wolbromska, Zarzecze, Kaliś, Kąpiele, Kąpiołki, Strzegowa oraz Miechówka. Za utrudnienia przepraszamy.

Wtorek, 19 czerwca 2018 12:39

SumiRiko Poland zatrudni Specjalistę w Dziale Sprzedaży

Co oferujemy:  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych, tj. wstęp na pływalnie, siłownię, klub fitness, bilety na spektakle teatralne, kabarety oraz koncerty muzyczne  Świadczenia z ZFŚŚ  Możliwość udziału w szkoleniach oraz zajęciach z języków obcych  Nowoczesne zaplecze biurowo-socjalne

Wtorek, 19 czerwca 2018 07:24

”Małopolski Tele-Anioł”

Informujemy, iż Gmina Wolbrom nawiązała współpracę z Województwem Małopolskim w partnerstwie z Caritasem Diecezji Kieleckiej oraz Stowarzyszeniem Europejski Instytut Rozwoju Regionalnego z Suchej Beskidzkiej, polegającą na realizacji projektu, pn. „Małopolski Tele-Anioł”

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 15:25

"Języki otwierają drzwi do Europy" - czyli Dzień Promocji Szkoły Podstawowej w Dłużcu

9 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Promocji Szkoły pod hasłem "Języki otwierają drzwi do Europy". W tym dniu chcieliśmy podkreślić znaczenie znajomości języków obcych we współczesnym świecie.

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 12:03

NOCNE OBLICZE SZKOLNEJ BIBLIOTEKI

"Dziecko, które czyta, stanie się dorosłym, który myśli". Mówi się, że ktoś pokazał swoje drugie oblicze. Tym razem to szkolna biblioteka ukazała się swoim czytelnikom i ich rodzicom w nowej i nieznanej dotąd odsłonie. Wszystko za sprawą „Nocy w bibliotece” zorganizowanej 08.06.2018 r. przez p. Annę Starostecką w Zespole Szkół w Wolbromiu, w ramach ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek”.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|