Marzec 2017

Wtorek, 14 marca 2017 20:49

Gratulacje dla laureata "Diamentów Forbesa 2016" - Zakładu Badawczo Produkcyjnego Tebamix sp. z o.o.

Firma Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” po raz kolejny opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju. Miło nam poinformować, iż w zestawieniu firm, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość i mogą szczycić się tytułem „Diament Forbesa 2016” znalazł się wolbromski Zakład Badawczo Produkcyjny Tebamix sp. z o. o.

Poniedziałek, 13 marca 2017 13:25

Weź udział w Turnieju Mikstów Rodzinnych w Siatkówce

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej JURA zaprasza na "Siatkarski Turniej Mikstów Rodzinnych" o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Dłużcu. Turniej planowany jest na drugą połowę kwietnia. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Drużynę można zgłosić drogą mailową na adres: tkkfjura@interia.pl podając nazwisko i tel. kontaktowy.

Poniedziałek, 13 marca 2017 11:50

Kwalifikacja wojskowa w 2017 roku

Zgodnie z Obwieszczeniem Wojewody Małopolskiego z dnia 13 stycznia 2017r. w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2017 r. informujemy, że kwalifikację wojskową dla osób podlegających obowiązkowi stawiennictwa, zameldowanych na pobyt stały lub na pobyt czasowy powyżej trzech miesięcy na terenie miasta i gminy Wolbrom, przeprowadzi Powiatowa Komisja Lekarska w Olkuszu w dniach 16-17 marca 2017 r . oraz 20-21 marca 2017r. ,

Sobota, 11 marca 2017 10:18

Nagrody Burmistrza dla gimnazjalistów za wyniki sportowe w zawodach siatkówki

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik gościł grupę gimnazlistów, aby złożyć im serdeczne gratulacje oraz gratulacje za osiągnięte wyniki w miejsko-gminnych zawodach sportowych w piłce siatkowej w ramach rozgrywek Gimnazjady Młodzieży Szkolnej 2016/17. Młodym sportowcom towarzyszyli ich opiekunowie i dyrektorzy placówek.

Piątek, 10 marca 2017 11:27

UTRACIŁEŚ DOKUMENTY? ZASTRZEŻ JE W BANKU ! - NIE POZWÓL UKRAŚĆ SWOJEJ TOŻSAMOŚCI

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Pan Mariusz Błaszczak wzorem lat ubiegłych objął patronatem honorowym XI etap Kampanii Informacyjnej Systemu Dokumenty Zastrzeżone. Wsparcie Ministerstwa jest bardzo istotne dla działań realizowanych w ramach Kampanii, a tym samym jest potwierdzeniem rangi projektu. Do tej pory wsparcia Kampanii udzieliły także Policja, samorządy, Federacja Konsumenta, uczelnie, banki oraz media.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|