Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Marzec » Gratulacje dla laureata "Diamentów Forbesa 2016" - Zakładu Badawczo Produkcyjnego Tebamix sp. z o.o

Gratulacje dla laureata "Diamentów Forbesa 2016" - Zakładu Badawczo Produkcyjnego Tebamix sp. z o.o.

2017-03-14 20:49:47

Firma Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” po raz kolejny opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju. Miło nam poinformować, iż w zestawieniu firm, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość i mogą szczycić się tytułem „Diament Forbesa 2016” znalazł się wolbromski Zakład Badawczo Produkcyjny Tebamix sp. z o. o.

Z prezesem Zakładu Badawczo Produkcyjnego Tebamix sp. z o. o. Wiesławem Waśniowskim spotkał się dziś burmistrz Wolbromia Adam Zielnik, aby złożyć firmie najlepsze gratulacje oraz życzyć dalszego rozwoju. W dowód uznania, burmistrz wręczył prezesowi Wiesławowi Waśniowskiemu okolicznościową statuetkę.

Żeby znaleźć się w gronie tysiąca najlepszych firm według naszego rankingu, trzeba było zwiększać swoją wartość przez trzy lata z rzędu przynajmniej o 23 proc. rocznie. W grupie firm o przychodach od 5 do 50 mln zł Zakład Badawczo Produkcyjny Tebamix sp z o. o. ze wzrostem: 16,05% uplasował się na  64. miejscu na liście regionalnej i 1229 miejscu na liście ogólnopolskiej.
Wyróżnienia, które firma otrzymuje od szeregu już lat, jak na przykład m.in.: Gazele Biznesu Dziennika „Puls Biznesu” z lat 2013, 2014, 2015 czy Diamenty Miesięcznika Forbes 2015 i 2016 dowodzą stabilności pozycji na rynku. Są potwierdzeniem rozwoju i wysokiej oceny wiarygodności biznesowej wolbromskiej firmy. Gratulujemy!