Marzec 2017

Wtorek, 21 marca 2017 14:06

OGŁOSZENIE MOPS Wolbrom

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wolbromiu, informuje, że od 2017 r. więcej osób będzie mogło skorzystać z pomocy żywnościowej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020.

Wtorek, 21 marca 2017 12:30

Kluby sportowe z szansą na dotacje

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom informuje, iż Ministerstwo Sportu i Turystyki w dniu 15 marca 2017 r. ogłosiło nabór do Programu „Klub” na rok 2017 w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży. Program skierowany jest do klubów sportowych działających w formie stowarzyszenia, których podstawowym celem działalności statutowej jest upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz uczniowskich klubów sportowych.

Wtorek, 21 marca 2017 12:05

Chcemy oddychać czystym powietrzem

Pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adama Zielnika oraz Ekodoradcy Katarzyny Barczyk-Łyczak, w dniu 06.03.2017 odbyła się w Szkole Podstawowej w Jeżówce jedna z cyklu prezentacji dla dzieci pt."Chcemy oddychać czystym powietrzem". Na zakończenie bardzo ciekawej pogadanki z dzieciakami, Katarzyna Barczyk-Łyczak ogłosiła konkurs pt. "Przegoń Smogosmoka z Wolbromia".

Poniedziałek, 20 marca 2017 12:59

Wolmot Sp. z o.o. w Wolbromiu poszukuje kandydata na stanowisko

Wolmot Sp. z o.o. w Wolbromiu poszukuje kandydata na stanowisko monter-elektronik / informatyk z potencjałem na automatyka.

Piątek, 17 marca 2017 12:22

Zespół Szkół w Dłużcu doczekał się gabinetu lekarskiego

Polscy pediatrzy od kilku lat alarmują, że uczniowie, szczególnie z małych miasteczek i wsi, nie mają zapewnionej odpowiedniej opieki zdrowotnej, gdyż ponad 70 % podstawówek nie posiada gabinetów lekarskich. Pozytywnym przykładem troski o zdrowie swych uczniów jest Zespół Szkół w Dłużcu, gdzie wczoraj otwarto nowy gabinet lekarski, powstały z inicjatywy dyrekcji szkoły z wniosku programu grantowego "Aktywne TRI".

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|