Marzec 2017

Sobota, 04 marca 2017 12:22

Uczymy się przez całe życie czyli II edycja programu Erasmus plus w Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu - korespondencja

We wrześniu 2016 roku Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu rozpoczęło realizację kolejnego projektu unijnego - Erasmus+. Tym razem pomysł na napisanie projektu zrodził się z głębokiej potrzeby grupy nauczycieli, która pragnie posługiwać się innowacyjnymi metodami nauczania, by zwiększyć szanse młodzieży w osiąganiu wyższych wyników i w perspektywie pozwoli im zaistnieć na europejskim rynku pracy.

Sobota, 04 marca 2017 08:28

Sprawa obwodnicy Wolbromia nabiera tempa

Zgodnie z przeprowadzonym w 2015 r. generalnym pomiarem ruchu, droga nr 783 z Olkusza do Wolbromia i dalej do Miechowa jest najbardziej obciążona ruchem drogą wojewódzką w powiecie olkuskim. Przejeżdża nią blisko 7,3 tysięcy samochodów na dobę. Z racji cotygodniowych targów w środy i czwartki liczba pojazdów jeszcze wzrasta, powodując w godzinach szczytu paraliż miasta. Problemy komunikacyjne z pewnością rozwiąże obwodnica, która od lat pozostawała jedynie w planach.

Sobota, 04 marca 2017 07:54

Sportowe podsumowanie Gimnazjum w Gołaczewach - korespondencja

W związku z faktem, że drugi semestr roku szkolnego 2016/2017 biegnie szybko, postanowiliśmy chwilę zatrzymać się przy semestrze pierwszym i krótko podsumować oraz opisać sportowe występy dziewcząt i chłopców z Gimnazjum w Gołaczewach w tym okresie.

Piątek, 03 marca 2017 15:08

Uwaga kierowcy, dziś i jutro parkujcie swe auta w garażach i swych posesjach

Uwaga właściciele aut! Od dzisiejszego popołudnia, przez wieczór i noc oraz jutrzejszy cały dzień, wolbromskie ulice będzie sprzątała mechaniczna zamiatarka. Aby umożliwić pojazdowi swobodny dojazd do krawężników, kierowcy aut proszeni są do parkowania na parkingach oraz na swych posesjach i garażach. Ułatwi to nie tylko pracę ekipom sprzątającym, ale także przyczyni się do osiągnięcia zamierzonego celu. Czystość naszego miasta zależy też od nas samych!

Piątek, 03 marca 2017 11:58

Jest praca w firmie "Wostal" Spółka z o.o. w Wolbromiu

Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze „Wostal” Spółka z o.o. w Wolbromiu poszukują kandydatów na stanowiska: Technolog obróbki skrawaniem, Spawacz, Ślusarz, Tokarz oraz do przyuczenia na stanowisko: Kowal

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|