Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Styczeń » Harmonogram wywozu śmieci na 2017 rok

Harmonogram wywozu śmieci na 2017 rok

2017-01-01 21:49:58

Ceny śmieci pozostaną bez zmian przez najbliższe 3 lata! Tak korzystne warunki udało się uzyskać dzięki przetargowi rozstrzygniętemu w grudniu 2016 roku przez burmistrza Adama Zielnika. Gwarancja pozostawienia cen na tym samym poziomie przez lata 2017 – 2019 została zawarta w podpisanej umowie między burmistrzem a przedstawicielami Zakładu Gospodarki Komunalnej „Bolesław”.

Przedstawiamy harmonogram wywozu odpadów w roku 2017.
Prosimy o zapoznanie się z załącznikami: