Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2016 » Wybrano nowe władze Koła PZW nr 88 w Wolbromiu

Wybrano nowe władze Koła PZW nr 88 w Wolbromiu

2016-12-13 12:16:35

Podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego, członkowie Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 88 w Wolbromiu dokonali zmiany składu zarządu oraz jego prezesa. Miejsce dotychczasowego, zasłużonego dla rozwoju Koła prezesa Czesława Mazura, zajął Przemysław Dudek. W podziękowaniu za wieloletnie (dwunastoletnie)przewodniczenie Kołu Czesław Mazur został uhonorowany pamiątkową statuetką, ponadto jednomyślnie wybrany na Honorowego Prezesa Koła.

Walne zebranie sprawozdawczo-wyborczego Koła nr 88 obchodzącego w zeszłym roku 35. lecie działalności, odbyło się w sali OC budynku Urzędu Miasta i Gminy Wolbrom, w dniu 11 grudnia 2016 r. W głosowaniu wzięło udział 30 członków uprawnionych do głosowania.
W wyniku głosowania bezwzględną większością głosów na Prezesa Zarządu Koła nr 88 został wybrany:
Dudek Przemysław (liczba głosów 12).
Zgodnie z podjętą uchwałą do ośmioosobowego Zarządu zostali wybrani ponadto:
Maciąg Andrzej (liczba głosów 23)
Wolski Piotr - 23
Gałęziewski Dawid – 25
Grzegorzewski Rafał – 18
Gołębiowski Paweł  - 18
Klimczak Marian – 24
Marusiński Michał - 19
Honorowym Prezesem Koła - Mazur Czesław - jednogłośnie
Zgodnie z podjętą uchwałą:
Komisję Rewizyjną tworzą: Wojtala Zbigniew, Mazur Robert i Leszczyński Zbigniew.
Wszyscy otrzymali 20 głosowe poparcie.
W skład Sądu Koleżeńskiego weszli:
Solasa Janusz, Myszor Marian i Kurach Grzegorz, którzy otrzymali poparcie 20. głosami.
Delegatem na Zjazd Okręgowy został: Dudek Przemysław – 24 głosy, a Zastępcą Delegata na Zjazd Okręgowy; Maciąg Andrzej – 24 głosy.
Nowo wybrany prezes Koła- Przemysław Dudek został uhonorowany srebrną odznaką „Zasłużony dla PZW”. Odznakę wręczył przedstawiciel Zarządu Okręgu PZW w Katowicach Robert Sito

Galeria zdjęć: