Czerwiec 2014

Wtorek, 17 czerwca 2014 13:43

W Chrząstowicach świętowali 25-lecie wolnej Polski

Społeczność niewielkich Chrząstowic postanowiła włączyć się do ogólnopolskiego świętowania rocznicy pierwszych wolnych wyborów. Dzięki wsparciu Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Lokalnych, sponsorów oraz solidarnemu wysiłkowi mieszkańców wieś uczestniczyła w niezapomnianej imprezie, która zapewne przejdzie do historii wsi.

Poniedziałek, 16 czerwca 2014 12:47

TVP Kraków dostępna dla mieszkańców Małopolski zachodniej

Jak informuje TVP Kraków: w obiekcie Katowice/Kosztowy uruchomiono dodatkowy nadajnik emitujący program TVP Kraków. Pracuje on na kanale 34. Zainteresowani widzowie z terenu zachodniej Małopolski po ponownym dostrojeniu swoich odbiorników telewizyjnych lub dekoderów zewnętrznych będą mogli odbierać programy lokalne w cyfrowej jakości. Szczegóły wiadomości:

Poniedziałek, 16 czerwca 2014 11:25

Dni Wolbromia 2014

28 i 29 czerwca odbędą się tegoroczne Dni Wolbromia. Jak zwykle zaplanowaliśmy szereg różnorodnych imprez kulturalnych i sportowych, na które serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy i gości. Wcześniej – 26 i 27 czerwca odbędzie się seminarium poświęcone zdrowiu przygotowane dla nas przez gości z Węgier. Szczegóły na plakatach.

Poniedziałek, 16 czerwca 2014 09:26

Festyn rodzinny w Kąpielach Wielkich

8 czerwca 2014 r. Kąpiele Wielkie stały się najbardziej rodzinnym miejscem w całej Polsce. A wszystko to za sprawą obchodzonego tu „V Festynu Rodzinnego”, na który z wielką radością przybyli uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi najbliższymi. Swoją obecnością zaszczycili nas także: posłanka Lidia Gądek, burmistrz Jan Łaksa, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia Dorota Świerczek, ks.proboszcz Andrzej Białek oraz sołtysi wsi: Kąpiel Wielkich, Miechówki oraz Kąpiołek.

Poniedziałek, 16 czerwca 2014 08:23

TRI Poland poszukuje pracownika

TRI (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Wolbromiu, wchodząca w skład japońskiej grupy producentów części samochodowych Tokai Rubber Industries Ltd. poszukuje Kandydata na stanowisko: Mechanik Narzędziowy/Ślusarz. Szczegóły ogłoszenia w załączeniu: