Czerwiec 2014

Środa, 04 czerwca 2014 15:01

Piknik Rodzinny w Wierzchowisku

Po kilkuletniej przerwie w Wierzchowisku odbył się Piknik Rodzinny. Jest to zasługa przede wszystkim p. Joanny Błaut- energicznej przewodniczącej Rady Rodziców działającej przy Zespole Szkół w Wierzchowisku oraz przedstawicieli lokalnej społeczności: pana Jakuba Chojnackiego- sołtysa Wierzchowiska, pań z Koła Gospodyń Wiejskich i nauczycieli ZS w Wierzchowisku.

Poniedziałek, 02 czerwca 2014 14:04

Zaproszenie na Rodzinny Festyn w Gołaczewach

Społeczność szkolna w Gołaczewach zaprasza na drugi Festyn Rodzinny - szczegóły na załączonym plakacie

Poniedziałek, 02 czerwca 2014 13:32

Dzień Dziecka w Wolbromiu

Obchody Dnia Dziecka są miłą atrakcją dla dzieci, ale także dorosłych, którzy sprawiając w tym dniu przyjemności swoim pociechom również dobrze się bawią. W Wolbromiu imprezy z okazji Dnia Dziecka przygotował Dom Kultury, a także obydwa stowarzyszenia wędkarskie działające nad Zalewem i Nerką.

Poniedziałek, 02 czerwca 2014 12:38

Kort z prawdziwego zdarzenia już otwarty

Dzięki pozyskaniu przez Dom Kultury dofinansowania z Małych Projektów LGD, a także wydatnej pomocy TRI (Poland), przy ul. Kamiennogórskiej w Wolbromiu wybudowano kort tenisowy z prawdziwego zdarzenia. Nowoczesny kort akrylowy, którego modernizacja zajęła niespełna miesiąc powstał w miejsce starego, asfaltowego, kosztem blisko 68 tysięcy zł.W niedzielę, 1 czerwca 2014 r. o godzinie 12.00 odbyła się uroczystość otwarcia wyczekiwanego przez społeczeństwo obiektu sportowego.

Poniedziałek, 02 czerwca 2014 11:06

II Powiatowe Forum Przyrodnicze w SP nr 1 - korespondencja

II Powiatowe Forum Przyrodnicze to spotkanie, które 30 maja zgromadziło w Szkole Podstawowej nr 1 wiele osób czynnie zaangażowanych w działania związane z ochroną naturalnego środowiska i promujących ekologiczne inicjatywy. Tegoroczne Forum przebiegało pod hasłem: "Kwiaty i zioła naszych ogrodów, łąk i pól". Jego celem było poszerzenie wiedzy na temat znaczenia kwiatów i roślin zielnych w przyrodzie i życiu człowieka oraz integracja szkolnych kół LOP, działających na terenie powiatu olkuskiego.