Wrzesień 2020

Czwartek, 10 września 2020 12:31

Rolniku, weź udział w teście z nagrodami

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Wolbromiu zachęca rolników do udziału w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE TESTOWYM Z ZAKRESU BEZPIECZNEJ PRACY W GOSPODARSTWIE ROLNYM – BEZPIECZNA OBSŁUGA ZWIERZĄT GOSPODARSKICH.

Środa, 09 września 2020 15:09

Burmistrz Adam Zielnik wręczył nauczycielom akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego

Po odbyciu stażu, w ramach procedury awansu trwającego 2 lata i 9 miesięcy, nauczyciele kontraktowi przystąpili do egzaminu na kolejny stopień. W dniu 24 sierpnia 2020 r. odbyło się 5 postępowań egzaminacyjnych przed komisjami powołanymi przez burmistrza, z udziałem m.in. 2 ekspertów MEN ds. awansu.

Wtorek, 08 września 2020 10:39

Wyścigi konne na łobzowskim ściernisku

W dniu 6 września na ściernisku przy drodze z Łobzowa do Swojczan, Stowarzyszenie Hodowców Małopolskich Koni Wyścigowych zorganizowało pierwszą w tym roku imprezę rekreacyjną, połączoną z wyścigami koni. W biegu kłusaków GRAND PRIX ŁOBZOWA i puchar radnego Zdzisława Pasicha odebrał powożący Jerzy Pandel (klacz Felina Fugas, właściciel Władysław Pandel) ze stajni Panderoza w Porębie Dzierżnej.

Poniedziałek, 07 września 2020 21:12

Zapraszamy do nowo wybudowanej krytej pływalni

Równo przed rokiem, licząca kilkadziesiąt lat kryta pływalnia, ze względu na jej zły stan techniczny została wyburzona. Jej miejsce zajął zupełnie nowy obiekt, który od dnia 5 września służy na nowo społeczeństwu. Na wybudowaną kosztem 13,5 mln złotych inwestycję, burmistrz Adam Zielnik pozyskał preferencyjną pożyczkę w kwocie 8,1 mln. zł. z Województwa Małopolskiego. Dodatkowe 3,5 mln zł. stanowiła dotacja z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Poniedziałek, 07 września 2020 14:52

Wybierzmy "TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI" 2020

1 września 2020 r. rozpoczął się II etap konkursu „TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI” - konkurs na najlepsze oferty i produkty turystyczne Województwa Małopolskiego. Kto zdobędzie miano Turystycznego Skarbu Małopolski? Wiele zależy od naszych głosów. Laureatów i wyróżnionych w konkursie poznamy już w październiku!

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|