Wrzesień 2020

Piątek, 18 września 2020 14:16

20 tys. zł dofinansowania na zakup książek do bibliotek szkolnych w Gminie Wolbrom

Biblioteki szkolne w Gminie Wolbrom wzbogacą swój księgozbiór! Gmina Wolbrom otrzymała dofinansowanie w kwocie 20 000,00 zł na zakup książek do biblioteki szkolnej dla: 1. Szkoły Podstawowej w Dłużcu – 4 000,00 zł 2. Zespołu Szkół w Wolbromiu – 12 000,00 zł 3. Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zarzeczu – 4 000,00 zł

Czwartek, 17 września 2020 09:51

UWAGA KONKURS DLA ROLNIKÓW - "PIŁKA W GRZE"

Zachęcamy małopolskich rolników do wzięcia udziału w konkursie “Piłka w grze” organizowanym przez Urząd Statystyczny w Krakowie, zaś gminy do promowania konkursu i samospisu internetowego. Rolnicy trzech gmin z województwa małopolskiego, którzy spiszą się najliczniej w formie samospisu do 16 października wywalczą zestaw piłek dla szkół w zwycięskich gminach.

Środa, 16 września 2020 08:46

Projekt "SZACUN" - co zrobiliśmy, co planujemy

We wrześniu 2019 roku Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wolbromiu otrzymał dofinansowanie w wysokości 199 169,00 złotych na realizację przedsięwzięcia „Szacun!”w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” programu PO WER Europejskiego Funduszu Społecznego

Wtorek, 15 września 2020 16:04

Doing business in Małopolska - Przewodnik dla inwestorów

Celem niniejszej publikacji jest ukazanie korzyści, jakie płyną z inwestowania w Małopolsce. Kierujemy ją głównie do inwestorów zagranicznych, jednak także przedsiębiorcy krajowi znajdą w niej przydatne informacje, dotyczące zarówno samego regionu, jak i prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Wtorek, 15 września 2020 15:12

Zapraszamy na European Mobility Week 16-22 września 2020

Szanowni Mieszkańcy zapraszamy na tydzień Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. European Mobility Week jest organizowany każdego roku w połowie września. Celem działań jest promocja ekologicznych form mobilności, takich jak: środki transportu zbiorowego, rower, ruch pieszy oraz transport multimodalny czyli łączenie różnych gałęzi transportu. Tegoroczna edycja akcji odbywa się pod hasłem „Mobilność czysta, współdzielona i inteligentna”.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|