Wrzesień 2020

Wtorek, 15 września 2020 09:48

Zaproszenie do udziału w konkursie "zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ" III edycja

Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita wraz z Prezesem Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” S.A Pawłem Nowakiem, Prezesem Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna Sp. z o.o. Damianem Koniecznym, Dyrektorem Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka w Wieliczce Janem Godlewskim przy współudziale Małopolskiego Kuratora Oświaty Barbary Nowak serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! III edycja. #Rozśpiewana małoPOLSKA od Bałtyku aż do Śląska!”

Wtorek, 15 września 2020 09:07

POMOC ŻYWNOŚCIOWA - WYDAWANIE PACZEK

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wolbromiu informuje, że będą wydawane paczki żywnościowe dla osób zakwalifikowanych do otrzymania pomocy w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Piątek, 11 września 2020 14:27

Urząd Miasta i Gminy w Wolbromiu przypomina, że zbliża się termin płatności kolejnej raty podatku

W trosce o bezpieczeństwo naszych mieszkańców zachęcamy do dokonywania płatności z domu- poprzez bankowość elektroniczną.

Piątek, 11 września 2020 12:31

Świętujmy JUROMANIĘ 2020!

W dniach 18-20.09.2020 r. w ponad dwudziestu lokalizacjach na Jurze odbędzie się Juromania 2020 – Święto Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Jest to impreza organizowana przez urzędy marszałkowskiego województw małopolskiego i śląskiego (przy współpracy z JST oraz prywatnymi podmiotami).

Czwartek, 10 września 2020 12:47

PODSUMOWANIE PROJEKTU POWER: INNOWACYJNY NAUCZYCIEL – ZMOTYWOWANY UCZEŃ ZREALIZOWANEGO W SP W WIERZCHOWISKU

2 września 2020 r. Szkoła Podstawowa w Wierzchowisku zakończyła udział w swoim pierwszym edukacyjnym projekcie finansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (POWER). Na realizację założonych celów i zadań szkoła pozyskała dofinansowanie w kwocie: 102 423,37 PLN.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|