Czerwiec 2020

Czwartek, 04 czerwca 2020 11:21

Dla rolników: w ARiMR od kilkunastu tysięcy do nawet miliona złotych

Dla rolników młodszych i starszych; z większymi i mniejszymi gospodarstwami; na inwestycje w rozwój lub podniesienie po klęskach i zabezpieczenie przed kolejnymi; na nawadnianie i zalesianie; dla tych, co indywidualnie i tych co wolą grupą - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oferuje teraz różnorakie możliwości skorzystania z rolniczych funduszy.

Środa, 03 czerwca 2020 12:16

Mamy 75 tysięcy złotych bezzwrotnej dotacji przeznaczonej na zakup laptopów dla placówek oświatowych

Wniosek “Zdalna szkoła + w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej” w Gminie Wolbrom przeszedł pozytywnie ocenę i uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości 74 999,62 zł bezzwrotnej dotacji przeznaczonej na zakup laptopów dla placówek oświatowych.

Środa, 03 czerwca 2020 12:05

"Bezpieczny Dom" - ruszył nabór wniosków!

Ruszył nabór wniosków w ramach projektu „Bezpieczny Dom”, będącego odpowiedzią na potrzeby publicznych i niepublicznych podmiotów prowadzących placówki opieki całodobowej z Małopolski, w związku z epidemią COVID-19 oraz wiążącymi się z nią zagrożeniami. Realizacja przedsięwzięcia, opiewającego na kwotę ponad 17 mln zł, zapewni poprawę bezpieczeństwa mieszkańców, pacjentów i pracowników całodobowych placówek pomocy społecznej, wesprze rodzinę i pieczę zastępczą

Środa, 03 czerwca 2020 11:54

Fundusze europejskie. Zmień swój model biznesu !

Nowe pomysły, możliwości i zmiany w branżach. Przekształcająca się rzeczywistość wymaga od firm szybkich reakcji. Pomocna a wręcz konieczna jest zmiana dotychczasowego stylu pracy. Masz pomysł na biznes, ale szukasz dla niego modelu? Chcesz udoskonalić swoją firmę lub przejść z realu do sieci? Pomożemy Ci w tym! Umów się na diagnozę swojej działalności i znajdź idealne rozwiązanie.

Środa, 03 czerwca 2020 11:53

Oferta realizacji zadania publicznego

Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. publikujemy ofertę realizacji zadania publicznego, która wpłynęła do UMiG Wolbrom w dniu 1 czerwca 2020 r. dot. Ratownictwa i ochrony ludności.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|